Cytaty o miłości do córki

Pobierz

Lecz dzisiaj za twe troski, trudy, poświęcenia, Za twą miłość matczyną nigdy nie zachwianą.. Nie wiem o was, ale dla większości z nas dumanie rodziców jest czymś wielkim.Miłość to jedno z najsilniejszych uczuć, które pojawia się już w pierwszych chwilach życia.. Dlatego właśnie warto tworzyć piękne cytaty o miłości, zarówno tej szczęśliwej jak i nieszczęśliwej.. Nie noszą ciąży.. Wiesz, śpiewaku, to ciekawe.Przedstawiamy najlepsze cytaty o córkach.. Córka to ktoś, z kim się śmiejesz, marzysz i kochasz całym sercem.. Georg Christoph Lichtenberg Cytat 10 stycznia 2010 roku, godz. 19:23 1,9°C Milton, wielki głosiciel wolności, miał trzy żony i trzy córki, ale tak niskie pojęcie o kobietach, iż sądził, że ich przeznaczeniem jest słuchanie.. Moja mama nauczyła mnie, że kobiecy umysł powinien być najpiękniejszą jej częścią.. Nie doświadczają ojcostwa we własnym ciele.. Ten jest dla ciebie, mamo!. Kopiuj.. Nieznany Córka to najcenniejszy dar życia, który pozwala naszemu sercu tańczyć z radości.. I choć są z tobą, to nie należą do ciebie.".. Jedna istota, która zmienia świat.. Peter V. Brett "Nigdy nie znamy miłości rodzica, dopóki sami nie zostaniemy rodzicami.". Z tego są zrobione małe dziewczynki.. Od zakupów, plotek po dzielenie się kobiecą więzią, duet matka-córka jest najlepszy do znalezienia.. […] Kochałabym cię, nawet gdybyś zgasiła słońce.".

Miłość Matki do powiedzeń jej córki.

Aug 2, 2021Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: miłość do córki - cytaty.. Nie istnieje mężczyzn stan błogosławiony.. "Jun 1, 2022Mądre cytaty o miłości do dziecka Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej.. Bethany Hamilton cosas divertidas para darle vida al dormitorio 2.Mar 23, 2021Feb 21, 2021Najlepsze Cytaty Matki Córki 1.. "- Sigmund Freud " dla niej imię ojca było innym imieniem miłości.,"- Fanny Fern "córka mężczyzny jest jego sercem.Albo, co gorsza, gdy dowie się wtem pewnego dnia: "Masz syna, "Masz córkę.. Założę się, że po ich przeczytaniu od razu zadzwonisz do swojej matki (lub córki).. Henry Ward Beecher "Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług.. — Przysłowie irlandzkie 4.I kaczkę, która znosi szczerozłote jajka, Żebyś żyła beztrosko - wesoła, szczęśliwa, Lecz takie dziwy znaleźć można tylko w bajach.. Wybierz cytaty miłosne idealne na każdą okazjęTe cytaty przypomną Ci o pielęgnowaniu relacji, jaką masz z matką.. Nie można się przygotować".. 20th Century Fox "nie mogę myśleć o żadnej potrzebie w dzieciństwie tak silnej, jak potrzeba ochrony ojca.. August Strindberg Ojciec ma niewdzięczną pozycję w rodzinie..

Przeczytaj najlepsze cytaty o córkach.

Kopiuj.. Oscar Wilde #3 Najcenniejszymi klejnotami, jakie kiedykolwiek będziesz miał na .Jun 1, 2022- Signe Hammer Najcenniejszymi klejnotami, jakie kiedykolwiek będziesz mieć na szyi, są ramiona twoich dzieci.. I szepnąć ci do ucha: Dziękuję ci, mamo.Dzieci uwielbiają cytaty dla mam od córek.. Marcel Achard Cytat 14 grudnia 2009 roku, godz. 2:56 0,1°C A jednak istnieje małżeństwo, które sprawia mężczyźnie niekłamaną radość - zaślubiny jego córki.. Córka, córeczka, córunia.. "Dałam życie drugiemu człowiekowi.. poniżanie Mrdha Lata znów minęły i Wendy miała córkę.Z ojcostwem ma się chyba podobnie jak z małżeństwem, żeby się udało, trzeba mieć do niego powołanie.. -Jacek Dukaj "Mężczyzna, który nie spędza czasu z rodziną, nigdy nie będzie prawdziwym mężczyzną".. "Jesteś moją córką.. Odwaga, poświęcenie, determinacja, zaangażowanie, wytrzymałość, serce, talent, odwaga.. Bez etapów pośrednich.. Ciąża i poródMar 13, 2021Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: miłość do córki.. Mogę tylko twą szyję otoczyć ramieniem.. Być może któraś z nich stanie się i twoim mottem?. Wydobądź wino i ser z .Jan 2, 2021Mamy Cytaty "Kocham cię", cytaty o samoopiece i poniedziałkowe motywacje!. Moja mała dziewczynka wczoraj, moja przyjaciółka dzisiaj, moja córka na zawsze.. — Anonimowy 2.. - Ktoś, kto wszystko stracił..

Zobacz najpiękniejsze cytaty o miłości do dziecka, do partnera.

Najlepsze cytaty o córce -Reklama- córka cytaty o córce cytaty o córkach Musisz przeczytać Mega rabaty na wyprawkę dla dziecka!. Syn jest synem, dopóki nie bierze sobie żony, córka jest córką przez całe życie.. Świat, który się otworzył, okazał się światem zwielokrotnionym, światem, który chciałabym zrozumieć, uratować.".. ApolloM Nasza córka jest księżniczką w naszym świecie; jest naszą miłością, śmiechem, radością i skarbem.. Jean Paul Sartre Matki dają naszemu duchowi ciepło, a ojcowie światło.. William Szekspir Mądry ojciec to taki, który zna własne dziecko.Najlepsze cytaty o córce, fot. piekniejsze.pl #1 Kobieta, która jest moją najlepszą przyjaciółką, moją nauczycielką, moim wszystkim: mamą.. Sandra Vischer #2 Moja córka uczyniła mnie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, bo moje serce jest wypełnione radością.To ona dała mi to szczęście.. radość kłamstwo mężczyzna małżeństwo Kurt Cobain Cytat 30 grudnia 2009 roku, godz. 22:18 8,5°C .Są synami i córkami życia jako takiego.. Zofia Kossak-Szczucka *** "Jest jedna miłość, która nie liczy na.Cytaty Córki Mimo wszystkich rzeczy, które trzymały moje ręce, zdecydowanie najlepszy jesteś ty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt