Quiz chłopcy z placu broni

Pobierz

Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: Próbę przekupienia Słowaka - stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: Jedna z form broni podczas bitwy o Plac Broni były: Quiz not found!Preview this quiz on Quizizz.. Zawiera nieodpowiednie treści?. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #chłopcy z placu broni 25 x, 2017-11-21 12:21:02Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni 5A DRAFT.. Zobacz .Chłopcy z Placu Broni!. Edit "Chłopcy z Placu Broni" DRAFT.. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 1) Wydarzenia przedstawione w książce rozgrywają się w a) Berlinie.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jeden z węgierskimi barwami narodowymi (czerwony, biały, zielony) broni placu przed czerwonymi koszulami (przed czerwonymi koszulami Garibaldiego .Chłopcy z Placu Broni - quiz.. 1) gdzie mieszkał Nemeczek?. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.Chłopcy z Placu Broni - - Quiz.. Jeżeli szukasz informacji dot.. Sprawdź się!. 21 Obserwuj autora Zobacz profil .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. d) Bydgoszczy..

Quiz chłopcy z placu broni.

Udostępnij.. 1 / 11 Czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na Placu, miał na imię: Reks.. Skomentuj.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Wyślij zgłoszenie.. Zablokuj Zgłoś .Chłopcy z Placu Broni - quiz.. Sandra_S 7 miesięcy temu.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?CHŁOPCY Z PLACU BRONI.. Zawiera nieodpowiednie treści?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. a) na ulicy Rakoszańskiej 3 b) przy szkole c) na ulicy Św Szymona 19 d) przy placu broni e) koło ogrodu botanicznego 2) jak się nazywali bracia którzy na początku książki zabrali Nemeczkowi kulki do grania?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Smołek.. Chłopcy z Placu Broni 5A DRAFT.. Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Quiz w Poczekalni.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Masz świetny pomysł na quiz?. b) Bangladeszu.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Start studying Chłopcy z Placu Broni.. "Chłopcy z Placu Broni" DRAFT.. 2) Nemeczek widział, jak a) dozorca Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

1Quiz Chłopcy z placu broni test.

Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. 1st .Quiz - 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury.. d) Bydgoszczy.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.Chłopcy z Placu Broni.. Park Wolności.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Outside Of Society LP + Ballady i romanse EP.. wiedzę o książce #książka 1 x, 2016-07-28 08:00:00. gdzie odbywa się akcja.. Wojna dwóch grup węgierskich chłopców mieszkających w Budapeszcie.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Chłopcy z Placu BroniQuiz Chłopcy z placu broni - Test.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. fajny Quiz ale w pytaniu: Ile lat (mniej więcej) mieli chłopcy ze szkoły?. franek_sliwowski_71764.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.chłopcy z placu broni.. Wyślij zgłoszenie.. Klasa 5 Polski.. 86% .Który z chłopców z Placu Broni potrafił najgłośniej gwizdać?. 2) Nemeczek widział, jak a) dozorca Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. w Polsce.. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #chłopcy z placu broni 15 x, 2017-11-21 12:20:05Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni"..

Delete ...chłopcy z placu broni - Quiz.

16 Obserwuj autora Zobacz profil .. a) bracia Koziołkowie b) bracia Kowalscy c) bracia Pastorowie d .Jak dobrze znasz lekturę "Chłopcy z Placu Broni | sameQuizy.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2 / 11 Bazą ''czerwonoskórych'' był: Ogród Botaniczny.. Kto był generałem chłopców z Placu Broni.. b) Bangladeszu.. Poniżej przedstawiamy potencjalny opis quizu/testu o chłopcy z placu broni test.. w Włochach .. Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. Skwer za szpitalem.Chłopcy z Placu Broni - test - Quiz.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. 1) Wydarzenia przedstawione w książce rozgrywają się w a) Berlinie.. 0%Chłopcy z Placu Broni - quiz - Test.. KryisBo_Bo 3 lata temu.. Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test #chłopcy z placu broni, #test, #quiz, #chłopców 11713 x, 2015-09-24 22:41:18Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Quiz w Poczekalni.. ZAPISZ SIĘ!. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. 10-11 12-15 13-14 16-17 5-6 8-10 są na przykład 2 poprawne odpowiedzi: 12-15, 13-14 bo mieli po 13 lub 14 lat a między liczbami 12 i 15 mieści się 13 i 14 więc jest błąd,13 Questions Show answers..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt