Opisz podróż po niemiecku

Pobierz

sprawdź się.. Bardzo uprzejmie cię proszę.. Pierwsze zdanie każdego paragrafu powinno być prezentacją zawartej w nim treści.NIEMIECKI: musze napisac zadanie na temat : MOJA WYMARZONA PODRÓŻ po niemiecku jedno juz napisalam to mi powiedziala ze jest za krótkie wiec musze napisac jeszcze raz, jestem na poziomnie A2 i robie troche blędów, dalej wlepi mi 3je, dlatego prosze o pomoc.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim.. rozpocznij naukę.. die Sehenswürdigkeiten - atrakcje turystyczne.. - Podróżuję pociągiem ( jadę pociągiem).. bilet jest ważny przez rok die Karte ist gltig ein Jahr lang.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Ja osobiście mam zawsze dwa razy więcej rzeczy na różne warianty pogodowe.. Stolicą Niemiec jest Berlin (przed połączeniem z NRD było nią Bonn, obecnie noszące tytuł miasta federalnego).. der Unterkunft - zakwaterowanie.. Opis składa się z trzech głównych części, tj. wstępu (wprowadzenia), rozwinięcia (części głównej), i zakończenia (podsumowania).. • Was Sie im Moment tun.Tłumaczenie słowa 'podróż' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Podróżowanie po niemiecku.. Dowiedz się więcej .Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1. dnia 30 listopada byliśmy na wycieczce szkolnej w Świnoujściu..

das Raisen - podróżowanie.

Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.September 2018 1 14 Report.. atrakcyjna cena attraktiver Preis.. rozpocznij naukę.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Są tam takie pułapki, jak zdania z "weil".. die Ankunft - przyjazd.. Planowanie podróży to niezwykle istotna rzecz.. (nieformalne przywitanie) Ja - Tak.. Dzień był pochmurny i co chwile padało, ale to nie zepsuło nam humorów.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. .Słownik frazeologiczny, kategoria 'Podróże | Poruszanie się' zawiera polsko-niemieckie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Najlepsze rozwiązanie.. dookoła świataW tej lekcji nauczysz się, jak ubrać w słowa i opisać wakacje/urlop po niemiecku.. 4 4 47 fiszek nikoletta.. Trzeba dokładnie przemyśleć co chcemy zabrać, żeby nie było ani za mało ani za dużo.. Odpowiedź.. Podaj nazwę kraju, opisz miejsce i powód wyboru.. die Kreuzung / an der Kreuzung / bis zur Kreuzung - skrzyżowanie / na skrzyżowaniu / do skrzyżowania, die Vorfahrt / die Vorfahrt beachten - pierwszeństwo przejazdu / przestrzegać pierwszeństwa przejazdu, die erste / zweite Straße links / rechts - pierwsza / druga ulica w lewo / w prawo,podróż..

die Reisen - podróże.

Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. szczególnie interesowałam się Ameryką Północną.Przygotowałam sobie nawet plan mojej wymarzonej podróży .Tłumaczenia dla hasła "podróż dookoła świata" w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki) Weltreise podróż r.ż.. cel podróży das Reiseziel, -e.Słownictwo niemieckie - podróże, Reisen Wortschatz.. ściągnij mp3.. der Reiseleiter - przewodnik.. mgdam W moją wymarzoną podróż chciałabym polecieć na Malediwy.Opisz po niemiecku podróz dookoła świata.. Jako dziecko marzyłam o długich podróżach.Czytałam książki podróżnicze i wyobrażałam sobie,że to ja jestem podróżnikiem,który wędruje przez kontynenty,ogląda cuda natury i zabytki architektur.. rozpocznij naukę.Planowanie podróży po niemiecku obejmuje takie czynności jak pakowanie walizki oraz przygotowanie wyjazdu od strony technicznej.. Językiem oficjalnym jest język niemiecki.Tłumaczenia w kontekście hasła "odbyć podróż" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Musimy odbyć podróż w przeszłość i zapobiec zasiedleniu Marsa.. - Przepraszam.. Pytanie.. die Diensteise - di Dinstrajze - podróż służbowa.. minęła godzina a my byliśmy już na miejscu.. 3)Ich reise mit dem Schiff nach Brasilien.OPIS WYCIECZKI PO NIEMIECKU !. Opisz po niemiecku swoją wymarzoną podróż (10 zdań) na jaką wybrałbyś się najchętniej..

szczęśliwej podróży.

Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. czy udało mi się zrobić to w Perfekcie ?. Proszę jak najszybciej i z góry dziękiii ;) pozdro ;**.. Przedstawianie się: Ich arbeite als.. - Pracuję jako.. Ich heiße.. - Nazywam się.. Ich komme aus Polen - Pochodzę z Polski.. Wyświetlamy przykłady wyłącznie po to, aby pomóc ci z przetłumaczeniem słowa lub wyrażenia w różnych kontekstach.. Są także inne pułapki, jak rodzajniki niemieckie, na które nie zwróciłaś uwagi.podróż - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Ich wohne in.. - Mieszkam w .Tłumaczenia dla hasła "podróż" w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski) podróż < D. podróżOpis po niemiecku - zasady pisania.. wunderbar - cudowny.. Czy te zdania są poprawne?. rozpocznij naukę.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuPodroz dookola swiata KAMIL MIANOWSKI 1C Europa Polen, Warschau Wir beginnen unsere Reise in Warschau.. Przykro mi.. Rozwinięcie jest najbardziej rozbudowane i zawiera więcej niż jeden paragraf.. (nieformalne pożegnanie) Verzeihung..

das Reisziel - cel podróży.

- Cześć!. I przepraszam cię, że o to proszę.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Słownictwo do opisywania drogi po niemiecku.. odbywać podróż.die Ferien - wakacje, ferie.. malerisch - malowniczy.. Zajrzyj do naszej zakładki "Nauka".. per Anhalten fahren - jeździć autostopem.Niemcy (Republika Federalna Niemiec, RFN- państwo federacyjne położone w Europie, będące członkiem Unii Europejskiej, ONZ oraz NATO.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis miasta po niemiecku.Filmy.. der See - jezioro.. Po prostu "upraszam".. Więcej.. unvergesslich - niezapomniany.. das Reisebüro - biuro podróży..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt