Zameldowanie na pobyt czasowy gdańsk

Pobierz

Do tego czasu każdy obywatel musi zameldować się w miejscu stałego lub czasowego pobytu najpóźniej w ciągu 30 dni .Jun 3, 2022zameldowanie na pobyt czasowy: Opłaty: bez opłat; w przypadku pobrania zaświadczenia - opłata 17 zł; jeżeli z wnioskiem o wydanie zaświadczenia występuje pełnomocnik - opłata skarbowa 17 zł; Czas załatwienia sprawy: od ręki: Tryb odwoławczy: brak: Podstawa prawna:Nowy meldunek w Gdańsku?. Możesz się wymeldować w urzędzie gminy, na terenie której: masz meldunek na pobyt czasowy lub; będziesz meldować się na pobyt stały lub czasowy - jeśli chcesz wymeldować się z dotychczasowego miejsca pobytu jednocześnie z zameldowaniem w nowym miejscu pobytu.Dec 1, 2021Gdańska Karta Mieszkańca.. Dołącz odpowiednie dokumenty.. Wypełnij pozostałe pola z danymi osobowymi i adresem zameldowania.. W sytuacji gdy zgłoszenie przesyłane jest drogą elektroniczną na stronie Ministerstwa Cyfryzacji niezbędne jest załączenie oświadczenia właściciela lokalu .Wymeldowania z dotychczasowego miejsca pobytu stałego można także dokonać podczas zameldowania w nowym miejscu pobytu stałego lub pobytu czasowego.. Urząd Miejski w Gdańsku Zameldowanie na pobyt czasowy A A Formularze do pobrania: Zgłoszenie pobytu czasowego (1.73 MB) Wniosek o wydanie zaświadczenia z ewidencji ludności (41.5 KB) oświadczenie właściciela do zgłoszenia (gov.pl) (45 KB) pełnomocnictwo (42.5 KB) WZÓR Zgłoszenia pobytu czasowego (RU) (907.03 KB)Zgłoszenie zameldowania na pobyt czasowy w nowym miejscu pobytu czasowego skutkuje wymeldowaniem z dotychczasowego miejsca zameldowana na pobyt czasowy..

Zezwolenie na pobyt stały.

Formularze do pobrania: Zgłoszenie pobytu stałego (1.74 MB) Zgłoszenie pobytu czasowego (1.73 MB) Rezerwacja wizyty: - nie dotyczy -.. Przejdź do danych kontaktowych Alt+3.. Przejdź do wyszukiwarki Alt+1.. Kto wysyła dokumenty Co musisz przygotować Co musisz zrobićJun 3, 2022Mar 17, 2022wypełniony druk meldunkowy "zgłoszenie pobytu stałego", na którym właściciel lokalu lub inny podmiot dysponujący tytułem prawnym do lokalu, swoim własnoręcznym, czytelnym podpisem potwierdził fakt pobytu osoby zgłaszającej zameldowanie (do czynności tej właściciel/podmiot nie może ustanowić pełnomocnika).. E-mail: .. Przejdź do mapy serwisu Alt+9.Masz 2 możliwości.. Przejdź do menu bocznego Alt+8.. Przejdź do treści głównej Alt+2.. 60 (dla osób niepełnoletnich druki meldunkowe wypełniane są oddzielnie) pozostałe dokumenty:Od 1 stycznia 2014 roku obowiązek meldunkowy w Polsce zostanie zniesiony..

Rodzaj sprawy: zezwolenie na pobyt stały.

Podstawa prawna: dział VI ustawy z dnia 12 grudnia 2013 r. o cudzoziemcach (Dz.U.. Jeśli chcesz, możesz kiedy będziesz się meldować na pobyt stały, jednocześnie wymeldować się z pobytu czasowego.Na czas pobytu w Polsce zamelduj się na pobyt czasowy.. Pozwala on potwierdzić twoją tożsamość.. Złóż wniosek przez Internet:Jun 3, 2022Wybierz rodzaj pobytu, na jaki chcesz dokonać zameldowania.. W sytuacji gdy zgłoszenie przesyłane jest drogą elektroniczną na stronie Ministerstwa Cyfryzacji niezbędne jest załączenie oświadczenia właściciela lokalu .wypełniony druk meldunkowy "zgłoszenie pobytu stałego", na którym właściciel lokalu lub inny podmiot dysponujący tytułem prawnym do lokalu, swoim własnoręcznym, czytelnym podpisem potwierdził fakt pobytu osoby zgłaszającej zameldowanie (do czynności tej właściciel/podmiot nie może ustanowić pełnomocnika).. Gdańskie Centrum Multimedialne nie personalizuje wyświetlanych treści.Jun 3, 2022May 12, 2021W dniach: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.. W serwisie OBYWATEL.GOV.PL możesz również zameldować się na pobyt stały lub czasowy i otrzymać zaświadczenie o zameldowaniu - bezpłatnie w przypadku pobytu stałego lub za kwotę 17 zł przy pobycie czasowym.. Zaświadczenie możesz odebrać na kilka sposobów, zaznaczając w serwisie odpowiednią opcję: w .Wróć na początek strony Alt+0..

Decyzja administracyjna + karta pobytu.

Przejdź do menu dolnego Alt+7.. Zaświadczenie o zameldowaniu wydaje się na wniosek osoby zgłaszającej zameldowanie.Formularze do pobrania: Zgłoszenie pobytu stałego (1.74 MB) Zgłoszenie pobytu czasowego (1.73 MB) Rezerwacja wizyty: - nie dotyczy -.. Zaznacz, kogo chcesz zameldować.. Przejdź do menu górnego Alt+4.. Złóż wniosek przez Internet: Dokument można przesłać drogą elektroniczną wypełniając poniższy formularz znajdujący się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (gov.pl).BIP - Urząd Miejski w Gdańsku Zameldowanie na pobyt czasowy Zameldowanie na pobyt czasowy Formularze do pobrania: Zgłoszenie pobytu czasowego (1.73 MB) Wniosek o wydanie zaświadczenia z ewidencji ludności (41.5 KB) oświadczenie właściciela do zgłoszenia (gov.pl) (45 KB) pełnomocnictwo (42.5 KB) WZÓR Zgłoszenia pobytu czasowego (RU) (907.03 KB)Zameldowanie na pobyt stały lub pobyt czasowy decyzją administracyjną.. z o.o. z siedzibą w Gdańsku używa technologii służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu na stronach i w Internecie.. Opłaty: 640 zł - opłata za .Mar 14, 2022 Zamelduj się Przez internet W urzędzie Jeśli chcesz złożyć formularz przez internet - potrzebujesz profilu zaufanego.. Wymeldowanie następuje wówczas na podstawie formularza zgłoszenia pobytu stałego: "Zameldowanie na pobyt stały" lub formularza "Zameldowanie na pobyt czasowy".Uprzejmie informujemy, że tworząc i administrując strony internetowe Gdańskie Centrum Multimedialne Sp..

Zgłaszając zameldowanie na pobyt czasowy można zgłosić wymeldowanie z pobytu stałego.

Sprawdź, jak to zrobić..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt