Sms na dobranoc śmieszne

Pobierz

Przepraszam za wszystko, dziękuję za "bycie".. Tup Tup Tup.. idzie nocka i zamyka Twoje oczka.. Niech mały aniołek, przyjdzie i usiądzie obok Ciebie na łóżeczku.. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające .Fajne SMSy, różne kategorie.. Zimno mi w apki, zimno mi w nosek, zimno mi w plecki i stopki bose.Dobranoc Ci!. :* SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.Jun 30, 2021SMSY NA DOBRANOC - Gotowe smsy na dobranoc, śmieszne sms do snu, teksty, wierszyki sms na sen,.. Sweet dreams, my love!Piszę skromnie: Dobranoc, KOCHAM, nie zapomnij o mnie!. Wiesz, gwiazdeczka Tobie dzisiaj Piękną bajkę wnet opowie, swoim szeptem czarodziejskim porwie Cię w krainy nowe.. Śmieszne [594] Tęsknota [307] Urodzinowe [152] Walentynki [120] Wyznanie [136 .Życzenia na imieniny.. wyślij.. Będę gwiazdką na Twym niebie, będę zawsze obok Ciebie!Dobranoc mówię na noc, 100 buziaków śle, śpij spokojnie myszko moja, ja nigdy nie opuszczę Cie, będę zawsze przy Tobie, mniam, jesteś dla mnie wszystkim.. jak ja bardzo kocham Cie!. Na Wielkanoc Na dobranoc Na dzień dobry Narodziny Obraźliwe Ogłoszenia Podziękowania Pozdrowienia Pozostałe Prawa Rocznicowe Różne życzenia Sylwestrowe Słodziutkie Tęsknię Urodzinowe Walentynki Wielkanocne Wierszyki Wszystkie Zagadki Zaproszenia .Zobacz 10 odpowiedzi na pytanie: Słodki sms na dobranoc dla dziewczyny?.

wyślij.. Orzełek biały wysoko dziś wzleciał, ja również próbuję się wznieść na wyżyny i wymyślić ...Smsy na dobranoc.

Znak w: 168, czyli 2 smsy.. Na niebie gwiazd pełno, wiem, że do rana zostaniesz ze mną.. Śpij - zamknij oczka, śnij - a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem.. Nie wstawaj!. i położy się między nami.. ja przylecę do Ciebie w środku nocy.. Wyślij Do podusi główke złóż, swoje śliczne oczka zmróż, skończył się męczący dzień, niech juz przyjdzie nowy sen.. Chyba spanie w Twoim łóżku jest równie wygodne jak zasypianie w moich ramionach, bo inaczej zaraz przyjdę!. Będę gwiadką na Twym niebie.. wyślij.. Do CIEBIE tego SMSA piszę, NIECH cię DO snu UKOŁYSZE!Dobranoc mówię na noc, 100 buziaków śle, śpij spokojnie myszko moja, ja nigdy nie opuszczę Cie, będę zawsze przy Tobie, mniam, jesteś dla mnie wszystkim.. Będę zawsze blisko Ciebie.. Dobranoc Słonko!. Kocham Cię :*.SMSy Gotowe.pl - Smsy na dobranoc smsy na dobre zakończenie dnia czyli na dobranoc Kategorie SMS Śmieszne (107) Miłosne (156) Tęsknię (42) Złośliwe (79) Dwuznaczne (21) Urodzinowe (50) Imieninowe (16) Słodziutkie (14) Na dzień dobry (9) Na dobranoc (33) Na 18-stkę (14) Ślubne (9) Rocznicowe (7) Życzenia (31) Definicje (56) Prawa (35) Zagadki (20)Dec 22, 2021Feb 14, 2022Wierszyki i SMSy Na Dobranoc.. Tak leżę i myślę, że kocham cię nad życie.. Każdy znajdzie SMSa pasującego do danej okazji.. Niestety ja tego z robić nie mogę..

Kolorowych snów!Jan 11, 2022Na dobranoc SMS Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem.

Położę się obok Ciebie.. Teraz nie będziesz mógł spać!. Sko czy si m cz cy dzie , Niech ju przyjdzie nowy sen.. Gdy kładziesz dłoń na mojej dłoni, wtedy zasypiam powoli.. Poznajcie dwóch nierozłącznych przyjaciół Luchie.. Wyślij gotowy wiersz na imieniny.. :* SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.Na dzień dobry i dobranoc Kategorie SMS Śmieszne (107) Miłosne (156) Tęsknię (42) Złośliwe (79) Dwuznaczne (21) Urodzinowe (50) Imieninowe (16) Słodziutkie (14) Na dzień dobry (9) Na dobranoc (33) Na 18-stkę (14) Ślubne (9) Rocznicowe (7) Życzenia (31) Definicje (56) Prawa (35) Zagadki (20) Pozdrowienia (10) Podziękowania (6) Zaproszenia (23)Do podusi g wk z , Swoje liczne oczka zmru .. Śpij spokojnie kochanie.. Bierze Cię spanie, w tym przypadku bez walki, poddaj się.. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!. Przytul główkę do poduszki, niech sen omota ciałko Twe, niech przyjdą do Ciebie dobre duszki i ukołyszą Cię.. Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. Kocham cię :* Cześć Kochanie, zgadnij co się teraz stanie, powiem ci smacznego na śniadanie, dodaj śmietanki popij kawą, i nie mów co się teraz stało!,Na dobranoc - gotowe SMS.. Już za moment porwę Cię w najpiękniejszy sen..

... » Na przeprosiny » Śmieszne » Ogłoszenia » Erotyczne » Na dzień dobry » Na dobranoc » Na Walentynki ... Umieść SMS'a na blogu/stronie.

Śmieszne (161721) Metody na Nud .DOBRANOC!. Gotowy SMS: Kolorowe, erotyczne, eleganckie, fantastyczne, chociaż lekko tajemnicze.. [ Śmieszne sms ] [ Ustaw jako stronę startową ] [ Dodaj do ulubionych ] Darmowa baza zawierająca tysiące gotowych tekstów sms : miłosne smsy , życzenia sms, śmieszne sms .Apr 4, 2022Dzień dobry słoneczko niech ci radość z rana na twarzy zagości niech humor wstanie wraz ze wschodem słońca ja o tobie myślę od rana po zachód słońca i tak wkoło każdego dnia bez końca.. Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.Luchien bajki dla dzieci, odcinek 22 - Poczęstunek Śmieszne bajki dla dzieci, krótkie bajki na dobranoc.. Wyślij Ty tak sobie spisz kochanie pajak łazi Ci po ścianie, a ja wezme gruby kij i pajaka prosto w ryj, a Ty sobie dalej śpij.. Nocy się wtedy nie boję, bo przecież jesteśmy we dwoje.. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki.. idź już spać, mały aniołku, bo nie wyśpisz się.. Zaśpiewa Ci kołysankę, i odpłyniesz w łódce marzeń, do krainy gdzie wszystko się spełnia.. Piszę skromnie: Dobranoc, KOCHAM, nie zapomnij o mnie!. mój język Ci w usta wpadnie.Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje.. Będę gwiadką na Twym niebie.. Gwiazdy oczka Ci puszczaj , Moje bu ki przesy aj !.

Gwiazdki oczka Ci puszczają i całuski przesyłają :* WyślijNa dobranoc Kiedy kładę głowę do poduszki, to czuję jak stoisz nad moim łóżkiem.

Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Wszystkie (1567) Język angielski (823) Język .. We śnie się znów spotkamy na łące usłanej kwiatami.Życzenia na wieczór i dobranoc 2022 rok - Wróżka - Tarot online - Wróżby z kart tarota - analizy numerologiczne - horoskopy tarot wróżba Strona blog.otylia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, a także do personalizowania reklam, w sposób dopasowany do Twoich potrzeb.Na dobranoc SMS.. i bardzo mi smutno, i usnąć nie mogę.. No i po co wstawałeś?. Kochanie, słyszę stąd Twój umysł eksplodujący stresem, więc wyłącz mózg na cały dzień i idź już spać!. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie.. Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem.. Zaufaj mi, oczęta zamknij i zaśnij.. Będę zawsze blisko Ciebie.. Nie musisz odbierać tego SMS-a!. jak ja bardzo kocham Cie!. Otulona w ciepłą kołdrę, na poduszce głowę swą złożyłaś..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt