Co robisz po szkole po niemiecku

Pobierz

Ta forma wypowiedzi z pozoru wydaje się prosta, lecz warto pamiętać, że składają się na nią elementy m.in. wiadomości, zaproszenia, opowiadania, opisu, recenzji oraz umiejętności wyrażania opinii.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. O 7.45 ide do szkoły.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CO ROBISZ NA ZEWNĄTRZ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Napisz po niemiecku co robisz po szkole tzn .. Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza.. Od czterech lat uczę tego języka.. Zapytaj,czy tramwaj nr 6 jedzie bezpośrednio do dworca.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CO ROBISZ Z MOIM" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: opis dnia po niemiecku w 5-6 zdaniach.. Question from @Karolka034 - Gimnazjum - Język niemieckiPrzedmioty szkolne po niemiecku Każdy z nas chodził, lub dalej chodzi do szkoły.. Mówiąc szczerze, język niemiecki nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem w szkole.. Napisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione pieniądze i plany na resztę wakacji..

Co robisz w wolnym czasie?

Im Sommer bin ich bei Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: patka0008 22.9.2010 (21:56) napisz na jutro po niemiecku co można robić na języku niemieckim a co nie Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: czikita450 5.10.2010 (17:15)Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji.. (Warto zaznaczyć, że E-mail oder SMS zawsze są rodzaju żeńskiego .Musisz przetłumaczyć "CO ROBISZ Z MOIM" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. 3.Jaki jest twój ulubiony przedmiot i dlaczego?. O której wstajesz .opis rodziny po niemiecku w stopniu podstawowym.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Spotykamy się na kółku 2 razy w tygodniu ( pon , i środa ) o godzinie np .. Po zajeciach wracam o domu.. Zapytaj który tramwaj jedzie do dworca.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Dla dzieci, które rozpoczynają naukę niemieckiego we wczesnych latach szkolnych właśnie szkoła, a w tym przedmioty szkolne są .Przeczytaj opowiadanie Ulego i napisz, co robil..

Napisz 5 zdań co robisz po szkole.

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Ide szybko do lazienki i myje sie.. pomocy na szybko <33Przedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci.. to jest spradzian ustny 5 kompass 2gim.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. 2016-05-09 21:47:34; Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?. Jak wygląda twoja mama/twój tato?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "TYLKO CO ROBISZ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Napisz 10 zdan o tym co robisz po szkole np.. W domu odpoczywałam.. Moja mama jest z zawodu bibliotekarką, a tata managerem.. Potem poszłam do szkoły.. Powiedz że przystanek jest za rogiem.. W czwartek chodze na basen itd - MidBrainart .. Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt.. Codziennie wstaje o 7.00.. Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.. Ich habe finde eine Bekanntgabe der .Potrzebuję tłumaczenia 15 zdań (w tym pytań) na niemiecki: 1.. W jakim języku mówi się w Szwajcarii?. Pytania .. Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach..

pomuscie mi to.Odpowiedz na te pytania po niemiecku!

Liwka12 Liwka12 18.02.2013 Język niemiecki Szkoła podstawowa rozwiązane Napisz 5 zdań co robisz po szkole.. Co chcesz robić w przyszłości żeby zarobić na życie?. Podczas tej lekcji przekaże tylko najważniejsze informacje dotyczące poradnika pod tytułem przedmioty szkolne po niemiecku.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WIĘC CO ROBISZ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Przetłumacz na niemiecki tylko bez tłumacza :) Coo robisz po szkole .. Najnowsze pytania z przedmiotu Język niemiecki.. Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. Szkoła - zapytaj eksperta (1181) Szkoła - zapytaj eksperta (1181) Wszystkie (1181) Język angielski (742) Język polski (210) Matematyka (229) Biznes i Finanse (35978) Biznes i Finanse (35978) .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Co robisz po powrocie ze szkoły ?. Jej brat jest rozwiedziony.. powiedz,że jedziesz do koleżanki autobusem.. W czasie wakacji podjąłeś/ podjęłaś pracę zarobkową.. Do jakiego kółka zainteresowań należysz , moze być również hobby.Chciałabym aby ktoś kto mi będzie pomagał uwzględnił : Naleze do kółka języka angielskiego ( English Abeitsgemeinschaft) .. Uważam mojego wujka za bardzo miłego.. W wolnym czasie gram w squasha.Zobacz 7 odpowiedzi na zadanie: Jak jest po niemiecku co robisz chętnie?.

Potem umyłam ...Powiedz,co robisz po szkole.

2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. (o 14,30 jem .Wpis na bloga po niemiecku jest formą pisemną, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego od niedawna.. Po południu poszłam do domu.. Zjadłam obiad.. Ile twoja rodzina liczy osób?. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Tak to już jest, że szkoła potrafi zniechęcić do wielu przedmiotów.- Co robisz po szkole?. A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?. 13.Poza tym bardzo lubie pływać i słuchać muzyki .Musisz przetłumaczyć "CO W SZKOLE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. powiedz turystce,by szła prosto do krzyżowania,potem w lewo.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CO W SZKOLE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "WIĘC CO ROBISZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. 2010-05-27 19:32:39 Napisz kilka zdań o tym, co zwykle robisz w wolnym czasie (po angielsku) 2010-11-03 18:18:08 Załóż nowy klubMusisz przetłumaczyć "TYLKO CO ROBISZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Eva jest siostrą Kerstin i kuzynką Davida.. Mam siostrę i brata.. Napisz 3 zdania po niemiecku ?Musisz przetłumaczyć "CO ROBISZ NA ZEWNĄTRZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Oprócz listy słówek znajdziesz .Co robisz w wolnym czasie?. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Co sądzisz o swoim nauczycielu języka niemieckiego?. Rodzina jest dla mnie ważna.Opis dnia - niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt