Dla każdej z opisanych sytuacji wybierz właściwą reakcję zakreśl literę a b albo c

Pobierz

Więcej.. Zadanie 5.1.. Co powiesz kelnerowi?. )Pytanie 27 maja 2022 Szkoła podstawowa Język niemiecki Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. wybierz właściwą reakcję.. Co jej odpowiesz?. Polub.. (Chodźmy zobaczyć wyścig rowerowy!. Co powiesz?. Kolega pyta Cię o opinię na temat książki przeczytanej przez Ciebie.. Chcesz namówić kolegów do wspólnego wyjścia na basen.. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Koleżanka pyta Cię, jak często chodzisz na basen.. Zakreśl literę A, B lub C. Dzwonisz do koleżanki, aby dowiedzieć się, jakie ma plany na najbliższy weekend.. 5.2.May 27, 2021Jun 18, 2020Dla każdej z opisanych sytuacji wybierz właściwą reakcję.. 5.2.Nov 25, 2020Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Co mu odpowiesz?. Co powiesz kelnerowi?. Zadanie 6.. 5.2.Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). Babcia prosi Cię o pójście do apteki.. W restauracji kelner pyta, czy smakuje Ci danie.. (0-3) Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Udostępnij Udostępnij wg English1.. Edytuj elementy.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Twój kuzyn pyta Cię ile lat ma Twój najlepszy kolega.. Koleżanka informuje Cię, że znany pisarz będzie podpisywał swoje książki w lokalnej bibliotece.. W kawiarni chcesz zamówić kawałek szarlotki..

1.2.Dla każdej z opisanych poniżej sytuacji wybierz właściwą reakcję.

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę A, B albo C.. Bardzo Cię to zaskoczyło.. Co jej powiesz?. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B albo C.Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Chcesz zaoferować swojej koleżance pomoc w organizacji imprezy klasowej.. Co mu powiesz?. Co jej powiesz?. Zakreśl literę A, B albo C. Zgubiłeś(-aś) telefon.. Nie możesz otworzyć okna w pociągu.. wybierz właściwą reakcję.. Jak im to zaproponujesz?. Chcesz zaproponować koledze wycieczkę rowerową.. Co powiesz, wyrażając swoje rozczarowanie?. wybierz właściwą reakcję.. Co powiesz kelnerowi?Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Osadź.. Koleżanka pyta Cię, co powinna wziąć na obóz narciarski.. Twoja koleżanka ubrała się elegancko na ważną okazję.. C.Dla każdej z opisanych sytuacji (1.-4.). W kawiarni chcesz zamówić kawałek szarlotki.. Zakreśl literę A, B lub C.- 6.1.. Chcesz zapytać kolegę o jego wrażenia z pobytu za granicą.. B.Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). Pokaż .. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Co powiesz?. wybierz właściwą reakcję.. Uwaga!. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.język angielski dla każdej z opisanych sytuacji 1,4 wybierz właściwą reakcję Zakreśl literę a b lub c1.Does your friend collect badges?.

(0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji 6.1.6.4. wybierz właściwą reakcję.

Co jej powiesz?. Koleżanka wygrała zawody szachowe.. Jak wyrazisz zgodę?B.. Uważasz, że nie powinien tego robić.. Co mu odpowiesz?. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Co powiesz?. A. What country are you from?Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Jesteś wdzięczny(-a) koleżance za pomoc.. Chcesz wyrazić zadowolenie z pobytu u angielskiej rodziny.. Kolega z Anglii informuje Cię, że nie może Cię odwiedzić.. B.Feb 4, 2021Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). May 4, 2021Apr 14, 2021Dec 8, 2020Feb 1, 2021 Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). Co mu powiesz?. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę A, B albo C. wybierz właściwą reakcję.. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Co mu powiesz?. Co jej powiesz?. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Agnieszka 4696 7 Polub to zadanie 5.1. wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Co jej doradzisz?. Jakie pytanie zadasz?. wybierz właściwą reakcję.. dobierz właściwą reakcję.. A. bring B. come(0-3) Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.3.). Poproś kolegę o możliwość zadzwonienia z jego telefonu..

B.Zadanie 1 (0-2) Dla każdej z opisanych sytuacji (1.1. wybierz właściwą reakcję.

Twój dziadek przyrządził bardzo dobry obiad.. wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (Możesz mi pomóc z moim rowerem?). Poproś .Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.). wybierz właściwą reakcję.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt