Recenzja książki oto jest kasia

Pobierz

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Dziewczyna jako najmłodsza w rodzinie, zawsze była w centrum uwagi.Oto jest Kasia - Test.. Wydawca: Nasza Księgarnia.. Spis treści.. Na podstawie 68 ocen kanapowiczów.. Dzieciom mianowicie serwuje się imponująco archaicznego gniota, którego omawianie skupia się na postawie tytułowej Kasi.W dorobku pisarki książka ta uznawana jest za jedną z najlepszych.. W Kasi narasta uczucie krzywdy, bunt i złość.Krótkie streszczenie lektury "Oto jest Kasia" Książka opowiada o Kasi, która nie była zbyt miła dla innych.. Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt: staje się agresywna, popada w konflikty z kolegami i domownikami, przestaje się uczyć…Kasia wybiega z klasy i spotyka swoją wychowawczynię.. Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.Oto jest Kasia to wspaniała książka dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym.. Bardzo ciepła, mądra i pouczająca.. Bardzo autentyczna, bliska dzieciom fabuła, a przy tym szalenie ciekawa i wciągająca.Powieść dla dzieci 7-9-letnich, zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.. Wydawca: Nasza Księgarnia.ISBN: 9788310124265.. Ta książka działa jak wiersz - nie tylko fabułą, ale też formą.. Treścią jej są przeżycia 8-letniej dziewczynki, która pewnego dnia - w związku z narodzinami siostrzyczki - traci swoje miejsce najmłodszego dziecka w rodzinie..

Autorem książki jest Mira Jaworczakowa.

AUDIOBOOK Mira Jaworczakowa.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Dziewczynka była ładna, miała dobre stopnie i była przyzwyczajona, że wszyscy ją chwalą.. a) Marysia b) Jola c) Antolka 3) Kim jest tata Antolki?. Przeczytałem tę książkę chyba z parę lat temu, kiedy byłem młodzikiem z trzeciej klasy.. Mira Jaworczakowa.. Książka Oto jest Kasia liczy 160 stron.. Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. Oszczędny styl, w którym nie ma jednego zbędnego słowa, pozwolił okiełznać żywioł, jakim jest główna bohaterka.Powieść dla dzieci 7-9-letnich, zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.. I faktycznie, włos się jeży.. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.. Taką sytuację poznajemy w krótkiej opowieści zatytułowanej Oto jest Kasia.. Z jakiegoś powodu interpretowana na ogół jako książka o złej dziewczynce, która wraca na drogę cnoty.Zaglądacie czasem do szkolnych lektur waszych pociech?. Na pewno jest to lektura o charakterze pouczającym.. Bardzo mi się podobała ta książeczka.. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Książka Oto jest Kasia pochodzi z wydawnictwa Nasza Księgarnia..

Na podstawie 68 ocen kanapowiczów.Serwis rekomendujący interesujące książki.

Mira Jaworczakowa "Oto jest Kasia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online.. Jej bohaterką jest Kasia - dotychczas wzorowa uczennica i ulubienica rodziców i dziadka - której rodzi się siostrzyczka.. Kasia nie lubi Agnieszki, jest o nią zazdrosna.. Kiążka mojego dzieciństwa.. I faktycznie, włos się jeży.. Jednak zarówno w szkole, jak i w domu, Kasia często zachowywała się niegrzecznie.Więcej informacji.. 4.0 ( 8 głosów ) Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. Jej wymiary to 140x200.. Jest nieoczywistą, prowokującą kobietą - oto jest Kaśka!. Oceń ten produkt jako pierwszy.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Ocena 7.6 na 10 możliwych.. Po tym jak trafiłam na krytyczne opinie w internecie, postanowiłam odświeżyć sobie książkę "Oto jest Kasia", omawianą w klasie trzeciej.. Książka należy do serii.Jej euforia życia daje nadzieję innym.. Powieść dla dzieci 7-9-letnich, zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.. Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie.. Ocena 7.6 na 10 możliwych.. Kategorie: E-booki / lektury / lektury szkoła podstawowa klasy 1-3.. Książka przedstawia sytuację zazdrości dziecka o "względy" ze strony rodziców.. KUP TERAZ oceń dodaj do biblioteczki..

Oprawa jest miękka.Książka oto jest kasia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Jej bohaterką jest Kasia - dotychczas wzorowa uczennica i ulubienica rodziców i dziadka - której rodzi się siostrzyczka.. Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę.. Malutka Agnieszka wymaga ciągłej troski i opieki, więc Kasia przestaje być w centrum zainteresowania.Często zdarza się, że dzieci nie są brane pod uwagę tak, jak by tego chciały.. Młody czytelnik jest w stanie utożsamić się z tytułową Kasią, jej emocjami i rozterkami z racji zbliżonego wieku.Napisała wiele popularnych książek dla dzieci, do najbardziej znanych należą obyczajowe i psychologiczne powieści "Oto jest Kasia", "Zielone pióro", "Coś ci powiem, Stokrotko" oraz opowieść dla młodszych czytelników "Jacek, Wacek i Pankracek".. Po tym jak trafiłam na krytyczne opinie w internecie, postanowiłam odświeżyć sobie książkę "Oto jest Kasia", omawianą w klasie trzeciej.. Od niej dowiaduje się, że może nie otrzymać promocji do następnej klasy.. W pewien sposób dociera do czytelnika i pokazuje jak, nie koniecznie, nie należy, ale nie powinno się zachowywać.Oto jest Kasia (e-book) e-book.. Autor: Mira Jaworczakowa.. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt: staje się agresywna, popada w konflikty z kolegami i domownikami, przestaje się uczyć.oto jest Kasia..

Pod koniec książki Kasia pojednała się z Antolką - ona również ma ...Książka "Oto jest Kasia" napisana przez Mirę Jaworczakową, jest wspaniałą, wzruszającą opowieścią dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Uważam, że takie lektury są dzieciom bardzo potrzebne.Oto jest Kasia.. Szukaj.. Uczy wrażliwości i pomaga zrozumieć świat.. Opisuje przeżycia ośmioletniej dziewczynki, która przestaje być najmłodszym dzieckiem w rodzinie.. 1) Autorem powieści pt. "Oto jest Kasia" jest: a) Jan Brzechwa b) Mira Jaworczakowa c) Maria Kownacka 2) Jak ma na imię nowa uczennica w klasie Kasi?. BiblioNETka to również duża baza wiedzy o książkach i ich recenzje.. Dzieciom miTa książka przedstawia nam młodego snoba, jakim była Kasia.. Strona główna Recenzje "Oto jest Kasia" Dodany: 2005-06-26 01:28 .Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. .Oto jest Kasia już od 11,47 zł - od 11,47 zł, porównanie cen w 26 sklepach.. Kochała zwierzęta, w swojej twórczości często podejmowała tematykę .. "Oto jest Kasia" to bardzo realistyczna opowieść o dziewczynce, która postawiona przed faktem dokonanym nie chce pogodzić się z daną sytuacją i jest bardzo zazdrosna.. Artysta: Hanna Czajkowska.. "Oto jest Kasia" to jedna z najlepszych książek pisarki Miry Jaworczakowej.. Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Data wydania: 2010-08-30 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 9788310119360 Czas trwania:4 godz. 15 min min.. Nie chce pogodzić się z tą sytuacją, czuje się bardzo pokrzywdzona; buntuje się i złości.Książka o okropnych, nieudolnych rodzicach, którzy na każdym kroku sadzą potężne błędy wychowawcze, i ich nieszczęsnych dzieciach, które padają ofiarą ich głupoty.. Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.. To się zmienia pod wpływem choroby siostrzyczki, do której Kasia się przyczyniła..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt