Wiersz rymowany o kocie

Pobierz

Kot ogonem macha z płotu, a pies łapą grozi kotu.. bo cię zdepczą moje nogi!. Ale kotki marcowe nie piszczą, huśtają się na gałązkach.. Opublikowano: 16 maja 2018.. Płyną sobie gdzieś po niebie, A tu ryby są w potrzebie.. Mruczą: - Nareszcie wiosna!. -Chcesz mnie złapać mój ty psie, ucz po płocie chodzić się.. On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca.. Jeż się zjeżył, zmarszczył ryjek I zjadł smakowitą żmiję.. Chociaz żyją, jak pies z kotem, piesek w budzie,kot na płocie, to we dwoje jest weselej, ciągle coś się tutaj dzieje.. Między nami psiarzami.. My śpiewamy wszystkie piosenki zaczynające się od "poszła" - "poszło dziewczę po ziele", "poszła żabka po wodę", "poszła Karolina do Gogolina" oraz "w polu grusza stoi", "był sobie król" - to jest jej dobranocka.Kotek Miauczy kotek: miau!. Uwielbia pieszczoty, uwielbia mizianie, ale w gruncie rzeczy jest po prostu draniem.. Głosujcie Na Mnie Warto autor BruncioFraszka o Kocie z usmiechem prosze to czytac:) Kot myszą się bawi Do pewnego czasu Gdy życia jej nie pozbawi Cicho zabija pantera Napada od tyłu I w całości pożera Lew inaczej postępuje Napada otwarcie Bo siła nad nimi góruje Trzy koty i trzy charaktery Pierwszy - sadysta Drugi - zdrajca Tylko trzeci - szczery Do miłości wiele im brakujekot się bawi w podchody na środku ulicy.. "Bardzo chciałbym ci ustąpić..

Napisz krótki rymowany wiersz znanego poety.

Czuję się, że moja kolej, A ja nie mam wydać wolej.. Wszystkie ryby ledwo dyszą, A chmurzyska nic nie słyszą.. Tam na górze nikt nie słucha.. Ale nie łatwo przecie.TodayMówią, że czarny kot przynosi pecha.. Ma Zielone Oczy I Jest Bardzo Uroczy.. Sprawy nauki nie są w mojej gestii a nad tą sprawą niejeden się trudzi, więc poprosiłem o pomoc w tej kwestii prócz czarnych kotów - grupę mądrych ludzi.. Sam ze wszytkiego stworzenia Człowiek ma śmiech z przyrodzenia; Inszy wszelaki źwierz niemy Nie śmieje się, jako chcemy.. Chciałem ten pogląd zbadać naukowo, czy to wrodzona taka kocia cecha, czy tylko ludzie plotą to i owo.. A życie - cóż bywa tratwą co się o skały rozbije nie zawsze było nam łatwo obejmij mnie więc za szyję i kochaj jak Ty potrafisz =================== .. czego się kocie gapisz !. Skulił ogon, zmrużył ślipie, Śpi - i we śnie mleczko chlipie,Rymowanki od psiej fanki.. Szukać myszy w mysiej dziurze, zwiedzać krzaki, choć nie róże.. Czeka, aż mu mleczka dadzą, na kanapie go posadzą.. Kłębkiem turla, dla zabawy i wszystkiego jest ciekawy.. Wredny?. Wierszyk od fanki Psy.pl!. kroczków muszę zrobić z tysiąc!A pan do rana pisał wiersze Tak nader ściśle, nie od dziś Wiąże się życie i liryka Pan by bez psa nie musiał wyjść Pies się bez pana nie wysika o kocie: Na koguciej nóżce stoi chatka mała..

... Na deszczu i na słocie srebrnieją im futra kocie.

autor wersy70śmieszne wierszyki o kotach « Odpowiedź #2 : 2003-01-25, 17:54 » e.Moja kolezanka ma urodzinki i ona ma bzika na punkcie kotkof.mam juz dla niej fajny koci prezent a na kartce urodzinowej chce napisac jakis smieszny koci wierszykRe: WIERSZYKI I KRÓTKIE RYMOWANKI.. Belki ma z pierników, gwoździe ma z migdała.. Jest też wielkim leniem, wierzcie w to, co powiem, każda ciężka praca nie bardzo mu w głowie.. Nie ma w swym szaleństwie miary, Kto gardzi Pańskimi dary; A bodaj miał płakać siła, Komu dobra myśl niemiła.. Odwiedziny tej jejmości Wypłoszyły wszystkich gości.. Plucha i zawierucha.. Gdy kota w domu nie ma, wnet harcują myszy, Myśląc, że ich kocisko stare nie usłyszy.. Każdy kot, jak inne koty, lubi wspinać się na płoty.. Starej zakonnicy wypadł ząb mądrości mądrości niepewien.. Więcej wody chcemy w stawie, Bo jej mamy na dnie prawie!".. A moim córkom i tak mało.. Nie ma mamy, co wyliże brzuch do sucha.. O KOCIE Kiedy jest mi smutno Kiedy jest mi źle Siadam na fotelu Kot już kładzie się Oczu jego błękit I puszysta sierść Prosi by pogłaskać I uśmiechnąć się Ja życzenia spełnię Tylko przytul mnie Wskocz mi na kolana Tu bezpiecznie jest Tyś mi najwierniejszy Przyjacielu mój W moje ręce składasz Cały żywot swój Rzecz to najwspanialsza Kota w domu miećKot ( D ) Kolejna rymowanka dla smyka..

Złe, zielone, kocie oczy, nikt mu teraz nie podskoczy!

Kot wróci do siebie.. Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem.. Często Coś Psuje I Na Nogach Sie Wyleguje.. Koniecznie go przeczytajcie!. Kot przed domkiem staje i zapala faję.. Gdy księżyc się rozwija na ponurym niebie gwiazdy proszą nieśmiało, by szlak im wytyczył na ostatnią wędrówkę.. - Miałem ja miseczkę mleczka, Teraz pusta jest miseczka, A jeszcze bym chciał.. Na los rybi chmura głucha.Nov 20, 2020Feb 17, 2021Temat: 4 wersowe wierszyki :) Lukasz K.: Ewa B.: Lukasz K.: Marysia miała bananka Żółtego niczym żółć Gdziekolwiek szła Marysia Bananek koił chuć A gdybyś Marysiu miła Na misia go zamieniła.. Woli śpiewać.. "Czarny kot" rymowany 2020-01-14 00:14 Wysoko na wzgórzu przysiadł kot czarny W dole obserwując miasta ruch gwarny Od czasu do czasu na księżyc popatrując Między dwoma światami po trochu balansując W jego złotych źrenicach księżyc się odbija Ogon raz się prostuje to znowu się zwija W samotności kontemplując nędznych ludziJan 3, 2022rymowany 2019-07-16 18:18 Czasem tak myślę przez chwilę bo chciałbym do tego wiersza wpisać poezji .. ,,daktyle,, /jesteś mi najpiękniejsza/.. Sprawa stała się zawiła, Gdy się żmija pojawiła.. Choć nie chciała wcale zgasnąć, To jednak uległa.Jun 14, 2022Wyskoczyła ryba w górę: "Zaraz zrobię w niebie dziurę!. - Śniła mi się wielka rzeka, Wielka rzeka, pełna mleka Aż po samo dno..

Zuza z wierszyków umie tylko "wpadła gruszka do fartuszka".

W progu siedzi sowa, gada dziwne słowa.. - Coś ty, kotku, miał?. Zmienny charakterek, a to zniego niezły numerek!. Zanim wrócą z cmentarza pierwsi żałobnicy łzy obeschną na twarzach.. możesz wcale w to nie wątpić, lecz to potrwa - mogę przysiąc.. ***** Znowu powiał śmierci wiatr, Zdmuchnął piękną świecę.. Śmiejmy się!-Chodź tu do mnie głupi kocie, nie ukrywaj się na płocie.. Ryba rybie patrzy w oczy: "Może Pani znów wyskoczy?. Landrynkowe okna, komin z marcepana.. Kita długa, czarna i na twarzy mina marna.Łąki nad Łochowem Letnie słonko Skrzydlaci piraci Wiosenny bukiecik ulotność Gasnące marzenie następny » Wiersz O Moim Kocie To Będzie Pierwszy Mój Wiersz Mój Kot Ruski Pręgowany Jest W Tym Środowisku Znany.. Tak przyjęcie jagodowe Zakończyło danie nowe.. Księżyc kiedyś poblednie, kot pęknie ze złości,Za mną, za mną, piękne koło, Opiewając mi wesoło!. Tak od rana przez dzień cały, będą się przekomarzały.. Ma rodzinę w całym świecie;Być chmurą Pójdźmy razem na spacerek Narty « poprzedni następny » O moim kocie.. Mam kota na punkcie mojego kota!. Badano temat z każdej chyba strony,Jest ryjówka i jaszczurka, Jest jaszczurki zwinna córka, Zając, jeleń i jaskółka - jeża bliska przyjaciółka.. "Strach, straszydełka"Kiedyś pęknie, trudna rada.. Uwielbia zabawy, uwielbia też figle, myszy oraz szczury tropi niedościgle.. Nie chcę misia niecnego Choc miłe w dotyku ma uszka Toć noska ma zbyt mikregoSzedł ścieżyną pstry robaczek.. Biały, czarne łaty ma, on pomiatać sobą nie da!. taki drobny jak ten maczek.. Napisz krótki rymowany wiersz znanego poety.. Miękki, ciepły i pluszowy Był uroczo wciąż różowy.. Wojciech Kopecki O kocie Kot jak to kot, zwierzak pełen psot.. I sierść mają coraz bardziej .Dec 8, 2020.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt