Wysłuchaj nagrania i wybierz właściwą odpowiedź

Pobierz

Wysłuchaj nagrania nr 42 i wykonaj zadanie E w podręczniku str.54.. Poniżej podaję znaczenie przysłówków, które możemy użyć, kiedy chcemy wzmocnić znaczenie użytych przymiotników.. Przeczytaj pytania i wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych w zadaniu 5 na stronie 53.. 3 .Oglądaj, czytaj, rozwiązuj ćwiczenia, eksperymentuj.. Cel: Rozumiem wypowiedzi ustne o zwierzątkach domowych.. Zwroty, które mogą Ci się przydać: .. posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź a,b lub c. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie (wg schematu 1a,2b,3c - nie przepisuj całych zdań).. Rozwiązania zadań.. No dobrze, ale… czym właściwie się zajmujemy?. Zakreśl literę A, B lub C.. Pytania i odpowiedzi.. 2 Przeczytaj informację zamieszczoną w ramce.. (4 pkt) Usłyszysz dwukrotnie cztery krótkie teksty.. Strumień pola magnetycznego ma największą wartość przy tych samych wartościach indukcji magnetycznej B i powierzchni S, gdy .. Możliwe odpowiedzi: a. powierzchnia jest prostopadła do linii pola, b. powierzchnia ustawiona jest pod kątem ostrym do linii pola, c. powierzchnia jest ustawiona równolegle do pola.Wysłuchaj nagrania 3.20 i przeczytaj dialog.. Zakreśl literę A, B lub C. Logowanie.. Wybierz wszystkie poprawne odpowiedzi.. 2 Zadanie.. Odpowiedz krótko na pytania.wybierz właściwą odpowiedź zakreśl literą a,b lub c.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wysłuchaj nagrania, a następnie przeczytaj komiks ze strony 107..

- wysłuchaj nagrania nr 1 i wybierz właściwą odpowiedź.

Przed wysłuchaniem dokładnie obejrzyj rysunki i zastanów się, czym one się różnią.. 4 /5 punktów /5 punktów 1.. Wykonać i zapisać w zeszycie przedmiotowym - Ex.. Język angielski.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Wysłuchaj nagrania do zadania 1, str. 64 i wskaż właściwe tłumaczenia określeń pór dnia, a następnie sprawdź, korzystając z poniższego linku: .. L2 Przyjrzyj się ilustracji i odpowiedz na pytania.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. .Wysłuchaj nagrania z baletu Piotra Czajkowskiego "Dziadek do orzechów" i zaznacz właściwą odpowiedź.. Naucz się słownictwa z dwóch tematów Vocabulary 1.. Następnie wybierz właściwy rysunek (a lub b).. Są one dostępne na stronie Pearson w zakładce Domowa Szkoła w eDesk.. 83 - ustnie Przeczytaj reklamę centrum handlowego.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Poziom podstawowy Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM i "Gazetą Wyborczą" 2 ROZUMIENIE ZE SŁUCHU Zadanie 1. .. Wysłuchaj nagrania jeszcze raz i przeczytaj go głośno i wyraźnie.. Wszystkie zadania, które tu znajdziesz, zostały rozwiązane i objaśnione przez nauczycieli pracujących w .Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda..

102 Posłuchaj nagrania 3.35 i wybierz właściwą odpowiedź.

83 Wysłuchaj ponownie nagrania.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Łączenie par.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. 7/87 Posłuchaj wywiadu z ekspertem na temat oszczędzania pieniędzy.. David und seine Odpowiedź na zadanie z Aha!. Zastanawiasz się pewnie, jak działamy.. Następnie zapisz w zeszycie wyrażenia z tabelki Useful Language Describing people .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wybierz właściwe odpowiedzi.. Voices:Posłuchaj nagrania i zakreśl wyrazy lub zwroty,które usłyszysz.Nie możesz otworzyć okna w pociągu.. 7 Przeczytaj tekst ponownie i wybierz właściwą odpowiedź: a, b lub c. c different countries.Wysłuchaj nagrania kilka razy, wybierz właściwe odpowiedzi i zapisz je w zeszycie ( numerki i literki).. Z niezapłodnionych komórek jajowych powstają wyłącznie haploidalne osobniki męskie.. Możliwe odpowiedzi: B. hemozygoidalna.nagrania po raz drugi i wówczas zaznacz poprawną odpowiedź.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Proszę o rozwiązanie ?. Wysłuchaj nagrania i wybierz właściwą.. - Zadanie F: Und so weiter neu 1.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wysłuchaj nagrania i wybierz właściwą.. - Zadanie 1: Motive Deutsch 1 Neu.1 Wysłuchaj nagrania..

Wysłuchaj nagrania i wybierz właściwe... 1 Zadanie.

Odpowiedzi zapisz w zeszycie.2.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu wybierz właściwą odpowiedź na pytania (1.1.-1.4.).. Strona 51.. Strona 139.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Rejestracja.. 30.03.2020 r.Zadanie 6 i 7 wymaga wysłuchania nagrania 3.36 i 3.37.. Trepak PolkaWysłuchaj nagrania i popatrz na zdjęcie.. Wybierz właściwą odpowiedź a, b lub c. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Każdy kod ukrywa inną zawartość Każdy kod ukrywa inną zawartość Kodów szukaj w publikacjach Nowej Ery!Wysłuchaj nagrania abstraktu i zastanów się, czego jeszcze chciałbyś się dowiedzieć w związku z tematem lekcji.. UWAGA!. Przedstawiona na schemacie partenogeneza jest….. Na podstawie analizy schematu z ćwiczenia 1 zaznacz poprawne dokończenie zdania i wybierz właściwy argument.. dobrze .Proszę wykonać i zapisać w zeszycie przedmiotowym - Ex.. Strona 2 z 14 Zadanie 1.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. To zadanie możesz wykonać również poprzez kod QR w linku:E/90 Przeczytaj tekst The story of the hamburger (historia hamburgera) i wybierz właściwą odpowiedź, zapisz w zeszycie.. Średnia długość trwania życia społeczeństwa zależy od: .. Przyporządkuj podane czynniki kształtujące strukturę wieku ludności do właściwych społeczeństw..

A ...L1 Wysłuchaj nagrania i zaznacz poprawną odpowiedź.

Odpowiedz na pytanie: Co kupuje Bartek w sklepie?. Wybrana książka: Wybierz książkę.. Podręcznik - kurs rozszerzony.. 92 - Zapoznaj się z podanymi odpowiedziami i wpisz możliwe pytania do zeszytu.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: J.angielski kl.I Gim.. 4 Przeczytaj scenki z zad.4 z podręcznika i wybierz właściwą .OJAP- Strona 3 z 16 Zadanie 1.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Zakreśl literę A, B lub C.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Czy zdania są prawdziwe, czy fałszywe?. C make web pages.Wysłuchaj nagrania ponownie i wybierz właściwą odpowiedź a), b) lub c) Ćwiczenia.. Zapisz je w zeszycie.. 1 Wysłuchaj nagrania.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Przedmiot: Język niemiecki.. a bit - trochę quite - całkiem really - naprawde very - bardzoOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt