Sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy odpowiedzi

Pobierz

Quiz w Poczekalni.. c) Clary.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. 2013-03-06 13:42:57; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.-podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. Skąd porywacze idąc przez pustynię brali żywność i wodę?. • Jaki prezent dostała Nel na gwiazdkę?. 3.Jakie miejsce nazwano Krakowem?. Rozwiąż test.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą .Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Wybierz prawdziwą odpowiedź.. Klasa 5 Polski.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Rozwiąż test!Pytania z lektury "W pustyni i w puszczy" 1.. W pustyni i w puszczy - test trudny Trudniejszy test ze znajomości W pustyni i w puszczy.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza..

Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.

Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.. 4.Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie 5.Podaj trzy fakty, które miały miejsce na górze Lindego?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. 2.W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. 1504 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Wybierz obsadę serialu "Wiedźmin"!. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. Krótki - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy .. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Inne tryby testu.. Pytania zawarte w teście.. Lepiej się nie przyznawaj i zrób powtórkę z historiiW pustyni i w puszczy - test wiedzy.. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania .Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

Powiązane z testem z W pustyni i w puszczy.

"W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. 2011-09-21 15:31:25; Jakie są pytania na teście z lektury: W pustyni i w puszczy?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. 46 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. • Jak miał na imię przewodnik wielbłądów?. Zdobyłeś w tym quizie mniej niż 6/15?. Wyślij zgłoszenie .. że dobrze znasz tę książkę.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze .Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. 2011-12-11 18:00:36; Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy" ?. Zawiera 16 pytań.. Zawiera nieodpowiednie treści?. d) Książkę.. Jak nazywali się główni bohaterowie?Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Mirusinda 4 lata temu.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraW pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - mapa by Z. a) 1866 b) 1876 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Władysław Tarkowski brał udział w: a) I wojnie światowej b) Wiośnie Ludów ..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Rozwiąż test.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Życzę miłego rozwiązywania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. a) Sukienkę.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.''. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" 1 Podkreśl właściwą odpowiedź 7p.. wg Ldengusiak.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. App erstellen .W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Napisz do nas.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Liczba wyników dla zapytania 'w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami': 10000+ .. Test z lektury "W pustyni iw puszczy" Przebij balon.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. .. o boże prosze naprawić ten sprawdzian 1.7 odp powinno być wahima 2.6 odp powinno być zmarła w dordze do kairu.. c) Mapkę.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. 6.Jakie dwa śmiertelne niebezpieczeństwa .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt