Przyjrzyj się ilustracjom i napisz zdania według wzoru

Pobierz

Co może jeszcze oznaczać wyraz zamek i myszka?. Dzisiaj jest poniedziałek.. Zapisz obliczenia.24 Świat się zmienia Jak dawniej ludzie żyli w miastach i na wsi?. - 18499942przyjrzyj się ilustracjom napisz zdania według przykładu przyjrzyj się ilustracjom napisz zdania według przykładu1.. Podkreśl zdanie pasujące do ilustracji.. Przeczytaj zdania i skreśl wyraz, który nie pasuje Ćw.. Ćwiczenia matematyczne str. 36-37.. Zdanie opisujące pogodę.. Jak zapytasz twoją nauczycielkę niemieckiego?. Połącz pasujące do siebie puzzle, a dowiesz się, co jest ważne dla zdrowia.Inteligencja emocjonalna.. 2013-12-03 00:44:34 Przyjrzyj się podanym liczbom.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Odkryj regułę według której wpisano liczby na rysunku i uzupełnij.Liczby napisane to:2,8 2,6 2,4 2,1 1,8 2 2,2 2,7Aby obliczyć procent danej liczby, zamieniamy procent na ułamek zwykły lub liczbę dziesiętna i mnożymy przez .Zapisz zdania według wzoru!. P cz. 3 s. 18-20 1. Przyjrzyj się ilustracji przedstawiającej dawne miasto.. nazwa czynności rzeczownik tkała dywan Przypomnij sobie trójczłonową budowę opowiadania .. Skorzystaj z zaproponowanego .. Czy potrafisz nazwad wszystkie pojazdy?. Jakie zwierzęta widzisz na ilustracji?. Przyjrzyj się ilustracji i wyszukaj jak najwięcej elementów, w których nazwach słyszysz głoskę f. Felek fotelfoka fFUzupełnij grafy i zapisz działania według wzoru..

Uzupełnij zdania według wzoru.

Co mają wspólnego?. Zaznacz te elementy, które do niej nie pasują.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przyjrzyj się ilustracjom i zapisz zdania według wzoru.. Kiedy się nudzę, najchętniej Wzór:Przyjrzyj się ilustracji.. Napisz krótkie opowiadanie na podstawie historyjki obrazkowej.. Otocz pętlami właściwe kolory.. 2. Przyjrzyj się obrazkom i przyporządkuj je do zdań w trybie rozkazującym.. Dlaczego ilustracje dobrane są w pary?. Rozetnij obrazki, pomieszaj je i spróbuj dobrać w odpowiednie pary.Podobało się?. Odgadnij i zapisz, dokąd oni idą.. Co je łączy?. Co je łączy?. [B] Mojżesz.. 2 Napisz i narysuj w zeszycie co zjadłeś dziś podczas trzech podstawowych posiłków.. Dzięki za pomoc!Otwórz podręcznik na stronie 60 i przyjrzyj się ilustracjom.. Narysuj to w odpowiednim miejscu.. Zadanie.. Proszę napisad w zeszycie zdania według wzoru: 9.06.2020r.. Wklej znaki w odpowiednie miejsca.a) Podkreśl właściwe dokończenie zdania.. - Mojżesz wznosi nad głową kamienne tablice z Dekalogiem (Dziesięciorgiem Przykazań).. ckhwoamsotsa cmhnwiassztek pcohwkasrzywat rcuhmwiasantek coshweatst chpwearszt 5 Czy wiesz, w jaki sposób można sprawdzić, ile lat ma drzewo?. zzZmień zdania tak, by zgadzały się z opisem w podręczniku, i zapisz je w zeszycie.Język angielski..

1 postaraj się połączyć w pary według wzoru.

Napisz ich nazwy.. Użyj form zakończonych na "no" i "to".. Z foką na fali skacze i pływa… Spróbuj poszukać, gdzie jeszcze bywa!. Zaprowadź każdy statek do portu.. Opowiedz, co się na nich dzieje.. 2. Przyjrzyj się uważnie poniższej ilustracji.. Ilustracji nie trzeba drukowad.Plis pomocy Przyjrzyj się zdjęciom i dokończ zdania według wzoru.. nas o tym, co jest na lub 3.. Sebastian rudego Tomku, osy!Przyjrzyj się karykaturze i wykonaj polecenia.. Bliska mojemu sercu jest pedagogika Korczaka.. - Piszę i liczę - strona 72 - .Przyjrzyj się ilustracjom i powiedz, co na nich widzisz.. Zapisz wyniki, a następnie uporządkuj je malejąco i zapisz w tabeli wraz z odpowiadającymi im literami.. Przeczytaj wypowiedź profesora, a następnie określ i zapisz wiek drzewa.. Question from @Magdas08 - Gimnazjum - Język niemieckiPrzyjrzyj się ilustracjom.. Daj łapkę w górę :)Masz jakieś pytanie lub zadanie do rozwiązania?. Oblicz sumę lub różnicę liczby w okienku i liczby obok strzałki.. Odczytaj hasło.. 1 str. 42 w ćwiczeniach : Przeczytaj i połącz zdania z .lubi się chować w fałdkach firanki, na fortepianie zagra, na flecie, z Filipem ćwiczy się we florecie.. Wykonaj zadanie 1, 2, 3 według poleceń.. Ilustracji nie trzeba drukowad.Czasowniki i rzeczowniki zapisz w postaci tabeli: Wyślij zdjęcie wykonanej pracy..

Przyjrzyj się uważnie ilustracjom.

A) Wymień główny cel, który chciały osiągnąć kobiety widoczne na ilustracji.Przyjrzyj się karykaturze i wykonaj polecenia.. Nalep brakujące elementy.. Biblijna postać ukazana na obrazie to.. Jakiego koloru są ubrania dzieci?. Napisz do mnie na Instagramie .1 Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. Proszę napisad w zeszycie zdania według wzoru: 8.06.2020r.. 2 Ułóż zdanie z rozsypanki wyrazowej i je zapisz.. Ułóż pytania według wzoru 4/78.. Wyjaśnij, dlaczego nie powinny się tu znajdować.. P cz. 1 s Zasady poruszania się po drodze 25.. Według Biblii Mojżesz otrzymał je od Boga na górze Synaj.. NA DZISIAJ!. Dzisiaj jest wtorek.. Skorzystaj z wyrazów podanych w ramce oraz z zaproponowanego wstępu i zakończenia 2.. Opowiedz przygodę Helenki, używając wyrazów zapisanych obok ilustracji.. J. Niemiecki.. Autor karykatury bał się, że po uzyskaniu prawa wyborczego kobiety zaczną mieć dominującą.. Patrz uważnie na kolory.. Pamiętaj o budowie .. Otwórz ćwiczenia na stronie 39 i w ćw.. Pokoloruj wybrane obrazki.. W życiu prywatnym jestem mamą 3-jki dzieci oraz miłośniczką historii XX-wieku.Przyjrzyj się ilustracji i napisz w zeszycie do j. polskiego: Co robiły dzieci i dlaczego musiały przerwać zabawę?.

Łącz kropki według wzoru.

Oblicz ile to razem .1. Przyjrzyj się ilustracji w podręczniku na s.37, przeczytaj wstęp i zakończenie , i dopisz w zeszycie rozwinięcie opowiadania.P cz. 3 s. 44-45 Odpoczynek jest ważny 55 zzUłóż zdania z wybraną trójką wyrazów i zapisz je w zeszycie.. Przeczytaj zdania.. Napisz litery i zdania po śladzie.. Zapisz wyrazy.. 3 Wykonaj zad.. Przyjrzyj się karykaturze i wykonaj polecenia.. Co mają wspólnego?. Zaznacz w wyrazach wszystkie litery "ć", a także otocz pętlą wyrazy według wzoru.. Daj łapkę w górę :)Masz jakieś pytanie lub zadanie do rozwiązania?. Kogo woła dziewczynka?. Napisz w trzech zdaniach, jak zmienił się przedstawiony na nich krajobraz.. Zdanie opisujące pogodę 2. Przyjrzyj się uważnie poniższej ilustracji.. - MidBrainartW swoim życiu staram się żyć według maksymy "plus ratio quam vis", czyli "więcej znaczy wiedza niż siła".. Przyjrzyj się ilustracji.. (Zadanie w załączniku)Przyjrzyj się ilustracją.. Czy potrafisz nazwad wszystkie maszyny?. Napisz zdania według podanego wzoru, używając czasowników z ramki.. Ćwiczenia gramatyczne Narysuj w zeszycie tabelę wg wzoru i zapisz w odpowiedniej rubryce podane niżej wyrazy:Przyjrzyj się ilustracjom i wklej odpowiednie znaki drogowe.. Drzewa rosną na grubość.Napisz literę "ć, Ć" i zapamiętaj pisownię wyrazów.. c) Napisz, czego obawiał się autor karykatury w związku z .Zapisz ich nazwy pod odpowiednimi zdjęciami.. 7/78.Przyjrzyj się ilustracji w podręczniku na str. 50.. Czy potrafisz powiedzieć, jaką .. Posłuchaj wierszyka.. Narysuj trzy znaki drogowe, które widujesz w swojej okolicy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt