Sprawdzian tajemniczy ogród pdf

Pobierz

Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury "Tajemniczy ogród" Hemofobia, a biologia 2021-01-08 13:18:11; 1.Wyznacz kąt rozwarcia stożka, którego tworząca ma długość 10cm, a pole podstawy jest równe 25π cm2 2.Powierzchnią boczną stożka jest wycinek koła o kącie α i promieniu 15cm.Frances Hodgson Burnett, Tajemniczy ogród.. Patixella 4 lata temu.. Rozdział 10. .. klaszu super, jutro mam sprawdzian i mam nadzieję że dostanę 5. odpowiedz.. Chciała tylko wiedzieć, czy zna dzie się teraz między ludźmi miłymi, którzy będą dla nie grzeczni i pozwolą eFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Co Martha podarowała Mary?SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Biorąc pod uwagę indywidualizację nauczania, chcę dodać, że pierwsza część materiału z dnia 12.03.. Ulubionymi kwiatami pani Craven były a) stokrotki b) róże c) tulipany.. Dobrze trafiłeś!. Zaznacz poprawną .F.. H. BURNETT - "TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. Strona glowna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogrod - testZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Część 1.. 4.W imieniu swojej klasy napisz zaproszenie skierowane do mieszkańców Tarnowskich Gór na spektakl "Tajemniczy ogród" Poprawne odpowiedzi (0-1) 1 Hodgson Burnett 2 c 3 b 4 c 5 b 6 c 7 c 8 b 9 b 10 c 11 zaproszenie musi zawierać: tytuł spektaklu, godzinę, datę, miejsce, informację kogo się zaprasza i kto jest autorem zaproszenia (dana .Tajemniczy ogród.. Skomentuj.. Drodzy uczniowie!. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Super no 8lutego mam sprawdzian z tej lektury i zbyt dobrze to nie ZDAŁAM ALE QUIZ ŚWIETNY CZY ZROBISZ Z MIKOŁAJKA.Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?.

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. odpowiedz doładuj komentarze .. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?. 2020 stanowi minimum zadań na dwa tygodnie !. TREŚĆ LEKTURY TAJEMNICZY OGRÓD Frances_Hodgson_Burnett__Tajemniczy_ogrod.pdf.. Oprócz warstwy obyczajowej, opowiadającej o niszczycielskim stosunku rodziców do dzieci, przyjaźni, która nie zna barier i różnicach w wychowaniu pomiędzy rodzinami pochodzącymi z odrębnych warstw społecznych, w Tajemniczym ogrodzie możemy dostrzec elementy związane z witalnością i siłą natury.to może ich poszukaj!. odpowiedz.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.1) Nazwisko Mary to 2) Mary urodziła się w 3) Rodzice Mary 4) Dom pana Cravena (czyt.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. 21.5.2018 (14:08) ijakub6960 Super bardzo mi pomogłes.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał "naczelnym ogrodnikiem"?. Zawiera 16 pytań.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaPlik tajemniczy ogrod sprawdzian dla klasy 5.pdf na koncie użytkownika cipherblue • Data dodania: 31 mar 2017Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru..

Załóż własny blog!Tajemniczy ogród - streszczenie.

#lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaZaraz sprawdzian z niej a ty nie jestes pewny czy sobie poradzisz?. a) wujek A. Craven b) pani Medlock c) służąca Marta d) Dick.. :krejwena) miał: 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od:Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Udostępnij.. Jak nazywał się gawron Dicka?. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Tajemniczy ogród - Uzdrawiająca siła natury.. 0%Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. ZapraszamyTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKarty_pracy-kl.4.pdf.. Udostępnij.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Pamiętajcie, że musicie się z tego rozliczyć.Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika sujithkgeorge606 • Data dodania: 29 wrz 2017Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!.

Rozwiąż test!Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?

Dom pana Cravena a) miał 600 lat b) miał 100 lat c) był nowo wybudowany.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę dodany: 2015-09-25 07:28:12, przez: Emanuel fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu superSprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lekturka 4 lata temu.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Gdzie wychowywała się Mary?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. FunTest.pl.. Przecytałeś lekture?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt