Test sprawdzający z lektury mikołajek

Pobierz

Balladyna - test ze znajomości lektury Ruletka.Mikołajek - test znajomości lektury.. charakterystyki postaci i streszczenia.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji "Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. charakterystyki postaci i streszczenia.. Test: Żona .Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Testy: Lektury szkolne.. opiekunem uczniów.. Tromba czy Marcin Dubiel?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyMikołajek - test znajomości lektury.. Wykres z etykietami.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Jak nazywa się mama Simby z bajki "Król Lew"?.

Klasa 4 Polski lektury.

Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.Najbardziej kompletny test z lektury Antygona jaki znajdziesz w sieci.. Testy: Lektury szkolne.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. z Mikołajkiem.tel: 16 621 74 57 s. Dyrektor: 607 202 461 e-mail: świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Mikołajek - dziecięcy bohaterowie opowiadań.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Mikołajek - test znajomości lektury.. a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !.

Przed ...Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Twój wynik: 11/12 Mistrz Widać że czytałeś Mikołajka ,Twój wynik jest Mistrzowski a może jest on twoją lekturą w tym roku szkolnym?podziel się wynikiem w komentarzutest znajomości lektury Mikołajek.. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa; Rodzice i dwóch braci Rufus i Euzebiusz; Sprawdź się w poniższych tematach: Król Lew.. Eliza_Kosko 3 lata temu.. Podobne działy .a) jest kierownikiem działu z butami w domu towarowym "Mały Ciułacz" b) pracuje jako zawiadowca na stacji kolejowej c) pracuje biurze d) pracuje w nowej księgarni 27) Kto jako pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Witaj na stronie Quizz.pl.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Testy: Lektury szkolne.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Antygona - test znajomości lektury.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Inne tryby testu.. Skomentuj.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. jednym z uczniów.. charakterystyki postaci i streszczenia.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zdrap swojego nietypowego skina z .Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Opis testu.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. 8 Obserwuj autora Dodaj do .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Kto z bajki "Król Lew" przejął władzę po śmierci Mufasy?. Kto należy do rodziny Mikołajka?. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. • Kim jest Rosół?. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?.

Antygona - test znajomości lektury.

Rozpocznij test.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. kuzynem Mikołajka.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AntygonaTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. Sprawd ź .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Try this amazing Mikołajek quiz which has been attempted 44622 times by avid quiz takers.. Rozwiąż test.. Test: Opium w rosole - test .Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt