Na przykład aceton krzyżówki

Pobierz

Najlepsza odpowiedź na krzyżówkę Rozpuszcza Go Aceton składa się z 6 liter.. aceton, bezbarwna ciecz o silnym zapachu, łatwo palna.na przykład Tatu: keton: na przykład aceton: ostrzał: na przykład artyleryjski: hormon: na przykład insulina: rasa: na przykład: nordycka: zboże: na przykład jęczmień: weksel: na przykład trata: alken: na przykład etenna przykład słomiany - hasło do krzyżówki.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.na przykład aceton.. Pokrewne związki, w których przy grupie karbonylowej znajduje się jeden lub dwa atomy wodoru, to aldehydy.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 8 długie litery i zaczyna się od litery M. Primavera Lub Staropolanka, Tygodnik Wyraźnie Negujący, .. Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę bromoaceton, bojowy środek trujący, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Poza tym Thor nie rozumiał pewnych pytań (nie miał na przykład pojęcia, czym jest aceton, więc tym bardziej nie wiedział, do jakiej grupy związków należy — ale zgadywał, że chodzi o małżeństwo), no dobra — większości pytań, przede wszystkim tych odnoszących się do popkultury.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 8 długie litery i zaczyna się od litery T Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę obecność dodatkowego chromosomu w danej parze chromosomów , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Jun 9, 2020Poza tym Thor nie rozumiał pewnych pytań (nie miał na przykład pojęcia, czym jest aceton, więc tym bardziej nie wiedział, do jakiej grupy związków należy — ale zgadywał, że chodzi o małżeństwo), no dobra — większości pytań, przede wszystkim tych odnoszących się do popkultury.Mar 31, 2022 Oby dwa diagramy (wypełniony i niewypełniony) należy oddać - rozrysuję sobie potem ładnie..

Odpowiedzi na krzyżówki.

Wyszukiwane hasło ".en.s.". na przykład daje wyniki takie jak "Geniusz" .produkty mikrobiologiczne, m.in. etanol, aceton - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter Wszyscy 3 5 6 7 9 13 14 Mamy 13 rozwiązań Podobne krzyżówki produkty mikrobiologiczne, m.in. etanol, aceton przymiotnik od aceton aceton jest nim aceton zmywany acetonem Do paznokci, zmywany acetonem Pochodna acetonu zawierająca bromKetony - grupa związków organicznych zawierających grupę ketonową, tj. grupę karbonylową (C=O) połączoną z dwoma atomami węgla.Proste ketony, będące monokarbonylowymi pochodnymi alkanów, noszą nazwę alkanonów i mają wzór ogólny C n H 2n+2 CO.. Opisy do hasła: aceton; aceton dla chemika; aceton jako rodzaj związku; do produkcji rozpuszczalników; iron; iron lub karwon; jest nim aceton;na przykład łańcuszek - krzyżówka.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "Na przykład baryton" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.. stosowana jest do wykrywania acetonu 13.przykład izomerii optycznej .na przykład podgorączkowy ★★ mariola1958: TRYB: na przykład oznajmujący ★★★ WZÓR: przykład do naśladowania ★★★ FARBA: na przykład gwasz ★★★ mariola1958: CHMURA: na przykład stratus ★★★ DZIEŁO: na przykład przekład ★★★★ dusia_str: IDIOFON: na przykład gong ★★★ KORONKI "arszenik i stare .Hasło do krzyżówki "Na przykład baryton" w leksykonie szaradzisty..

aceton jako rodzaj związku.

na przykład podgorączkowy ★★ mariola1958: TRYB: na przykład oznajmujący ★★★ WZÓR: przykład do naśladowania ★★★ KETON: jest nim aceton ★★★★ sylwian: CHMURA: na przykład stratus ★★★ DZIEŁO: na przykład przekład ★★★★ dusia_str: LAKIER: rozpuszcza go aceton ★★★ IDIOFON: na przykład gong .na przykład aceton - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter Wszyscy 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 Mamy 12 rozwiązań Podobne krzyżówki na przykład aceton przymiotnik od aceton produkty mikrobiologiczne, m.in. etanol, aceton aceton jest nim aceton zmywany acetonem Do paznokci, zmywany acetonem Pochodna acetonu zawierająca bromKrzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą.. Słowo OkreśleniePodobne krzyżówki przymiotnik od aceton produkty mikrobiologiczne, m.in. etanol, aceton aceton jest nim aceton zmywany acetonem Do paznokci, zmywany acetonem Pochodna acetonu zawierająca brom Lakierów - to aceton np. aceton rozpuszcza go aceton aceton dla chemika aceton jako rodzaj związku na przykład aceton Dodaj nowe hasło do słownikana przykład archaik ★★★ GREK: na przykład Zorba ★★★ HIOB: biblijny przykład cierpienia ★★★ OKAZ: najlepszy przykład, wcielenie ★★★ mariola1958: PŁYW: na przykład odpływ ★★★ STAN: na przykład podgorączkowy ★★ mariola1958: TRYB: na przykład oznajmujący ★★★ WZÓR: przykład do naśladowania .na przykład odpływ ★★★ STAN: na przykład podgorączkowy ★★ mariola1958: TRYB: na przykład oznajmujący ★★★ WZÓR: przykład do naśladowania ★★★ ANIOŁ: np. serafin ★★★ FARBA: na przykład gwasz ★★★ mariola1958: CHMURA: na przykład stratus ★★★ DZIEŁO: na przykład przekład ★★★★ dusia_str .Zadaniem jest przygotowanie krzyżówki chemicznej (pytania i odpowiedzi na poziomie liceum)..

związek organiczny np. aceton.

Odpowiedzi na krzyżówki.. Słownik; Trending .. Hasło Określenie hasła; keton: na przykład aceton: pokos: na przykład otawa: pływ: na przykład odpływ: unia: na przykład krewska: naród: .. Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .Hasło "na przykład aceton" posiada 1 definicję krzyżówkową w słowniku.. Krzyżówka Rozpuszcza Go Aceton.. Szukaj; Dodaj hasło; .. na przykład Tatu: keton: na przykład aceton: .. zboże: na przykład jęczmień: skup: na przykład makulatury: Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .13 Mamy 13 rozwiązań Podobne krzyżówki przymiotnik od aceton produkty mikrobiologiczne, m.in. etanol, aceton aceton jest nim aceton zmywany acetonem Do paznokci, zmywany acetonem Pochodna acetonu zawierająca brom Lakierów - to aceton np. aceton rozpuszcza go aceton aceton dla chemika aceton jako rodzaj związku na przykład acetonHasło "keton" posiada 23 definicje do krzyżówki w słowniku.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "na przykład łańcuszek": ŚCIEG PISMO KOLIA WISIOR MEDALION WISIOREK MEDALIK OGNIWO NASZYJNIK KRZYŻYK MONOKL SREBRO CIĄG OBROŻA KORALE ZEGAREK LIST BRANSOLETKA WZÓR OKAZ.. Musi kończyć się hasłem (min..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt