Wzór ocena opisowa klasa 1

Pobierz

Oceny opisowe i ocenianie w edukacji wczesnoszkolnej stanowią przedmiot komentarza w nowej podstawie programowej t.j.. Data EDUKACJA SPOŁECZNA Współdziałanie z rówieśnikami i osobami dorosłymi.. Ocena opisowa posiada cechy oceny nieformalnej ze względu na "nieformalność" zastosowanego w niej języka.ocena opisowa na Świadectwie Świadectwo jest dokumentem , dlatego przy formułowaniu oceny opisowej należy unikać zwrotów niejasnych i starannie dobierać słownictwo .. Propozycje oceny opisowej na koniec roku szkolnego dla uczniów klasy 3.. Religia: .Oto wzór świadectwa pobrany z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 kwietnia 2018 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych: Mamy 7 linijek na zachowanie i 11 na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.. 17 Cze 2010, 17:16.. Czuje się nieszczęśliwa przy lekkomyślnym mężu, nudzi ją też romans z doktorem Rogerem Gretorexem.. Jest wrażliwa.. Bardzo dobrze wywiązuje się z obowiązków wynikających z roli ucznia.. Zachowanie Uczennica bardzo dobrze wywiązuje się z powierzonych zadań.. Koncentruje się na wykonywanym zadaniu, pracuje samodzielnie, szybko, starannie, zawsze kończy powierzone zadanie.. Stara się dotrzymać obietnic i zobowiązań.Niedostateczny (1) - Uczeń nie rozumie prostych poleceń nauczyciela.. W podobny sposób konstruuję oceny końcoworoczne..

Kryteria rocznych ocen opisowych zachowania - klasa I .

Pewnego dnia poznaje bogatego Milesa Rushwortha i postanawia go uwieść.. Co w takim razie musimy uwzględnić w naszej ocenie opisowej, a co pominąć.OCENA OPISOWA ŚRÓDROCZNA/ SEMESTRALNA KLASA 1 Imię i nazwisko ucznia Klasa.. Rok szkolny.. Szczególnie dotyczy to charakterystyki uczniów , którzy mają trudności w nauce , problemy z zachowaniem .Niedostateczny (1) - Uczeń nie rozumie prostych poleceń nauczyciela.. Ocena opisowa (uczennica) - plik doc Ocena opisowa (uczeń) - plik doc Przykładowe świadectwa dla klasy 2 .Przykłady oceny opisowej - klasa III, I semestr.. Jest bardzo aktywny na zajęciach.. Wzorowo wypełnia obowiązki szkolne.. Zachowanie.. Jest pracowita i obowiązkowa, umie współdziałać w grupie.. Jest zawsze przygotowany do zajęć.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Zna zasady i normy obowiązujące w szkole, ale czasem ich nie przestrzega.. Angażuje się w prace na rzecz klasy i szkoły.. Wzorowe - Uczeń wzorowo jest przygotowany do zajęć lekcyjnych.. Jest trochę nieśmiała..

Kryteria rocznych ocen opisowych zachowania - klasa III.

Z poniższych elementów nacobezu (kryteriów sukcesu) nauczyciel wybiera potrzebne sformułowania i tworzy własne nacobezu zgodnie z tym, co chce ocenić, dostosowując je do potrzeb i .Ocena opisowa za I semestr- klasa I.. 13 sty 14 18:38.1 OCENA OPISOWA ŚRÓDROCZNA/ SEMESTRALNA KLASA 1 Imię i nazwisko ucznia Klasa.. Rok szkolny.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 120793 razy.. Wzorowo wypełnia obowiązki szkolne.. Ocena semestralna.. Aktywnie uczestniczy w życiu klasy i szkoły.Ocena opisowa Formułowanie oceny opisowej ucznia nie jest czynnością łatwą.. 241 KB.Wzór oceny opisowej na I półrocze ucznia klasy 1 Ocena semestralna ZachowaniePrzestrzega zasad zachowania obowiązujących w szkole.. Prawidłowa ocena powinna: - uwzględniać możliwości dziecka, brać pod uwagę wkład pracy dziecka, jego wysiłek i chęci; - dawać informację o tym, co już dziecko umie, nad czym musi popracować i jak to zrobić; - nie etykietować dzieci i nie zawierać krytyki dziecka.. Wzorowe - Uczeń wzorowo jest przygotowany do zajęć lekcyjnych.. Uczeń nie opanował podstawowych wyrazów, zwrotów i struktur gramatycznych z języka angielskiego.. Dla ułatwienia pracy "niewtajemniczonym" przedstawiam wzory ocen, jakie wystawiłam w czasie trwania mojego stażu na nauczyciela mianowanego..

OCENA OPISOWA klasa 1 EDUKACJA POLONISTYCZNA 1.

Pracuje samodzielnie, w dobrym tempie.. Reaguje emocjonalnie adekwatnie do sytuacji.. Autor: Jolanta Oskwarek 17 Cze 2010, 17:16 Dzięki uprzejmości współpracujących nauczycieli udało nam się zebrać wzory ocen opisowych.OPIS: Ivy Lexton jest piękną i ambitną kobietą, wywierającą przy tym silny wpływ na mężczyzn.. Jest punktualny, systematyczny, aktywnie .Katalog Małgorzata Roszak, 2015-11-09 Posada Zajęcia zintegrowane, Arkusze Ocena opisowa - klasa 1- nowa podstawa programowa.ocena opisowa (1) .doc.. z chomika Madziulka86.. Nie zawsze kulturalnie odnosi się do innych i panuje nad negatywnymi emocjami.Ocena opisowa to czasem trudne wyzwanie dla nauczyciela, szczególnie młodego stażem.. Potrafi odróżnić co jest dobre, a co .. Jest zawsze przygotowany do zajęć.. Uczennica miła, pogodna i koleżeńska.. Przestrzega zasad zachowania obowiązujących w szkole.. Data EDUKACJA SPOŁECZNA Współdziałanie z rówieśnikami i osobami dorosłymi.. z chomika Madziulka86.. Ocena opisowa opiera się głównie na obserwacji ucznia, ale może zawierać informację o wynikach sprawdzania określonych wiadomości i umiejętności..

obowiązującej od roku szkolnego 2017/2018 w klasach pierwszych.

Wzory liter (pisanych i drukowanych) z wyrazami podstawowymi - plik pdf.. Specjalne podziękowania dla: Agnieszki Szefer-Walas, Anny Walukiewicz, Oli Whyasking, Agnieszki Stępnowskiej, "Fatimy", Anny Milanowskiej, "Petity", Joanny "Cha", Diany Ignatowicz.Oto przykłady oceny opisowej uczniów dokonane na koniec roku szkolnego w klasach I, II, III zamieszczone na świadectwie szkolnym: Uczniowie zdolni Klasa I Zachowanie: Uczennica miła, grzeczna, uczynna.. Uczeń nie opanował podstawowych wyrazów, zwrotów i struktur gramatycznych z języka angielskiego.. Wywiązywanie się z obowiązków ucznia :Ocena opisowa • Ocena opisowa • pliki użytkownika maryla20 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ocena opisowa kl. 3 do wykorzystania na świadectwo(1).doc, wzory oceny opisowej.docxOskwarek - Portal dla Nauczycieli.. Jest punktualny, systematyczny, aktywnie uczestniczy w zajęciach.Wzór oceny opisowej na I półrocze ucznia klasy 1.. Śródroczna i roczna ocena klasyfikacyjna zachowania w klasach I-III uwzględnia następujące obszary zachowania: zachowanie ucznia na lekcji ( od 1 do 4 ) udział ucznia w życiu klasy i szkoły ( od 1 do 4 )7 OK/1/POL/2/1-4 Klasa 1 - EDUKACJA POLONISTYCZNA: CZYTANIE Szablon oceny kształtującej do umiejętności głoskowania Instrukcja sporządzania nacobezu i informacji zwrotnej Z podanych informacji nauczyciel ma możliwość utworzenia co najmniej 4 pełnych informacji zwrotnych w zakresie głoskowania.. Dzięki uprzejmości współpracujących nauczycieli udało nam się zebrać wzory ocen opisowych.. Wersja krótka, bez języka nowożytnego.. 2.Wzory ocen opisowych.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.i uzyskiwanych rezultatów w uczeniu się.. Uczniowie wyróżniający się w nauce: Dziewczynka.. Nawiązuje kontakt z nauczycielem.. Jest bardzo aktywny na zajęciach.. Dlatego też, wykorzystując nabyte już przeze mnie pewne doświadczenie w formułowaniu ocen opisowych, pragnę przedstawić propozycje jej formułowania.. Różnorodność koncepcji, fakt konieczności sporządzania oceny .Ocena opisowa - klasa III.. Uczennica potrafi nawiązywać pozytywne kontakty w grupie społecznej.. Pracuje samodzielnie, w dobrym tempie.. Jednak on nie chce wiązać się z mężatką.W klasie 1 lekturami są krótkie teksty poetyckie i prozatorskie, ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt