Moja ulubiona dyscyplina sportowa prezentacja

Pobierz

Uczestnik finałów Mistrzostw Europy 2012.. Przez ten piękny sport poznałem wielu znajomych poczułem smak zwycięstwa ale i gorycz porażki.. Pliki z prezentacją zapisałam jako PowerPoint 97-2003 dla tych, którzy korzystają ze starszej wersji programu OFFICE oraz PowerPoint 2016 dla tych, którzy mają zainstalowany na swoim komputerze nowy pakiet OFFICE.SŁYNNI POLSCY SPORTOWCY Robert Lewandowski ur. 21 sierpnia 1988 w Warszawie.. Oprócz 1 i ostatniej strony 2.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.. W piłkę nożną zaczęłam grać tak naprawdę z nudów.. ciebie.. Witam Wasze zadanie to - narysuj techniką dowolną dyscyplinę sportową którą chciałbyś uprawiać.Rower to zdecydowanie ulubiona dyscyplina osób powyżej 35-tego roku życia i 45-tego roku życia oraz wśród kobiet, które dwukrotnie częściej wybierają rower niż bieganie.Moja ulubiona dyscyplina sportowa to [b]pływanie [/b], sprawia mi wielką przyjemność, odprężą, można wyładować swoje emocje,.. Dobrze jest spotkać się z kolegami z kolegami , rozładować swojeMOJA ULUBIONA DYSCYPLINA SPORTOWA TO PŁYWANIE MOJA ULUBIONA DYSCYPLINA SPORTOWA TO PŁYWANIE.. Ja zaznaczyłem hokej na lodzie, ponieważ uważam, iż jest to najbardziej emocnonująca dyscyplina sportowa, najbardziej dynamiczna.Rozstrzygnięcie konkursu MOJA ULUBIONA DYSCYPLINA SPORTOWA I WYBRANY IDOL SPORTOWY; Rusza nabór szkół do Programu SKS 2019!.

Moja ulubiona dyscyplina sportowa.

Moim ulubionym klubem jest FC Barcelona kibicuję im już .Opisz swoje ulubione dyscypliny sportowe.. 5 Utwórz prezentację o sportach letnich.. Wybierz osiem dyscyplin sportowych.. Na treningi chodzę od roku.. 7.Omówienie .Jaki lubisz dyscypliny sportowe?. Zadanie 4.. Teleturniej Dyscypliny sportowe.. Prezentacja programu PowerPoint Author: Sebastian Frymarski Created Date: 6/7/2020 9:23:30 PM .Tenis ziemny - dyscyplina sportowa rozgrywana na korcie tenisowym, polegająca na przebijaniu rakietą tenisową piłki ponad lub obok siatki na pole przeciwnika, w sposób utrudniający jej odbiór.. Uczniowie, opracowując wybrane tematy korzystali z zasobów Internetu oraz .Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Moja ulubiona dyscyplina to koszykówka.Wybrałem ją ,ponieważ trenuje ją od kilku lat i gram w klubie;] Jaka jest wasza ulubiona dyscypina sportowa?. Gram w klubie Olimpia.. Treningi mamy trzy razy w tygodniu.. Celem konkursu było m.in. poszerzanie wiedzy dzieci na temat różnych dyscyplin sportowych, zachęcanie do wspólnego rodzinnego spędzania wolnego czasu, rozwijanie wyobraźni i kreatywności orazRegulamin szkolnego konkursu na sportową prezentację multimedialną..

Spodobało mi się to i dlatego jest to moja ulubiona dyscylina.

Już jako małe dziecko często grywałem z kolegami na boisku.. Wykonaj pracę w formie artykułu sportowego przedstawiającą twój ulubiony sport i wybranego sportowca z wybranej dziedziny sportu, który cię inspiruje i jest twoim idolem.. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedziChciałabym was prosić żebyście zrobili prezentację na następujący temat: " Moja ulubiona dyscyplina sportowa" Koniecznie przybliżcie rys historyczny i dlaczego właśnie ta dyscyplina.. Wychowanek VarsoviiWydzieranka z kolorowego papieru- Zimowe Igrzyska Sportowe w Soczi w Rosji-Szkic ołówkiem -moja ulubiona dyscyplina sportów zimowych -nasi mistrzowie,-Wydzieranka z kolorowego papieru (kolorowy papier drzemy na małe kawałki i przyklejamy obok siebie tworząc barwne kompozycje według przygotowanego wcześniej szkicu).. 2011-01-04 18:21:09Utwórz prezentację na temat swojej ulubionej dyscypliny sportowej.. Niektóre z nich są bardzo popularne o innych niewiele wiemy.. Bardzo jest tam fajnie.. Rusza Program SKS 2019 ; Ruszamy z kolejną edycją Programu SKS!. Gram wtedy kiedy czas mi na to pozwala.. kilka wskazówek : 1.. Opublikowano 18-12-2020 Dodał sp2mm "Mój ulubiony sportowiec/drużyna sportowa" lub " Moja ulubiona dyscyplina sportowa " .Baza 78 słówek i wyrażeń z kategorii `Dyscypliny sportowe`.. Praca na 6 slajdów.. a) Saneczkarstwo b) Golf c) Bilard d) Tenis ..

Rywalizacja sportowa Współzawodnictwa Sportowego Szkół zawieszona !!!

Kolejną dyscypliną jest piłka nożna.Szczególną zaletą jest tu to ,że to gra zespołowa więc można wspaniale bawić się ze znajomymi.Mamy okazję także do .Poniżej znajdziecie prezentację multimedialną dotyczącą zimowych dyscyplin sportowych.. Piłka siatkowa na początku miała różne nazwy,Moja ulubiona dyscyplina sportu - zadanie do wykonania Istnieje bardzo wiele dyscyplin sportowych znanych i mniej znanych.. Polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w Borussii Dortmund oraz reprezentacji Polski, członek Klubu Wybitnego Reprezentanta.. Te zawody nauczyły mnie, że jeśli się przegra choć jedną walkę, warto walczyć do końca, bo nie wszystko stracone.. Istnieje wiele stylów pływania .. Regulamin gry w siatkówkę Pomysłodawcą reguł gry w piłkę siatkową był William G. Morgan - na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego.Początkowo zamiast siatki był sznurek przywiązany do drewnianych belek postawionych w jednej lini.. Artykuł może zawierać treści z wybranego sportu, wywiady ze sportowcem, ciekawostki .Łyżwiarstwo - grupa dyscyplin sportowych i rekreacyjnych, w których zawodnik porusza się po lodzie na specjalnych stalowych płozach (ostrza), przymocowanych do butów, zwanych łyżwami.Zarówno łyżwy, jak i same buty, różnią się między sobą, w zależności od dyscypliny, do jakiej są wykorzystywane.Moja szkoła Strona mojego profilu Edytuj dane ..

Wszystko to bezpłatnie od Google.Moja ulubiona dyscyplina sportu i wybrany idol sportowy .

komisja konkursowa w składzie : Dorota Dołęgowska, Radosław Zięba oraz przewodnicząca SP Wiktoria Puchała i przewodnicząca Gimnazjum Wiktoria Kluk postanowiła wyróżnić autorów prac:Sprawdź wyniki ankiety: Jak jest twoja ulubiona dyscyplina sportowa?. Może być rozgrywana pojedynczo (tzw. singel) lub w dwuosobowych zespołach zawodników jednej płci (debel) lub obu (mikst).Moja ulubioną dyscypliną sportu jest piłka nożna.. Zapisz prezentację w pliku pod nazwą określającą tę dyscyplinę.. Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie.. Dyscyplina gdzie rozwijane są bardzo duże prędkości.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 .Fotogaleria - Moja ulubiona dyscyplina sportowa Zorganizowaliśmy konkurs plastyczny pt. Moja ulubiona dyscyplina sportowa".. Wiele się uczymy nowych rzeczy, a przede wszystkim pokory i koleżeństwa.. Najczęściej są to aktualne osiągnięcia sportowców,Mój ulubiony sport Moją ulubioną dyscypliną sportową jest piłka nożna, która według mnie jest ciekawym i interesującym zajęciem.. Udostępnij Udostępnij wg Dariusz4.. Teraz , gdy zaczął się rok szkolny i nauka, to bywa ciężko, ale daję…Mecze piłki nożnej przynoszą wiele radości wzruszenia a czasem smutku jeśli moja ulubiona drużyna przegra.. SKSiaki, aparaty w ruch!- OGŁOSZENIE WYNIKÓWZajęcia sportowe kl.2p,3p,6p,5ub Temat: Moja ulubiona dyscyplina sportowa.. Popularność takich, a nie innych dyscyplin sportowych, wynika z kilku względów.. SKSiaki, aparaty w ruch!. 2013-07-21 16:15:35 Musze wypisać dyscypliny sportowe Pomóżcie!. 2012-01-13 23:47:00 Najlepsze dyscypliny sportowe wg.. w portalu regionalnym Trojmiasto.plMoja przegrana w tamtym momencie mimo wszystko dodała mi sił i pomogła w następnych walkach, które wygrałam i zdobyłam brązowy medal..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt