Napisz pocztówkę do kolegi

Pobierz

Z reguły piszemy ją do rodziny lub znajomych, dlatego cechuje ją nieformalny styl.. Podpisz: x,y,z.. Będą nagrody!. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. 2010-07-23 18:06:03Ogólne pozdrowienia z wakacji.. Wrócę do domu za miesiąc.. Muszę odwiedzić jeszcze rodzinę w Monachium.. Napisz pocztówkę do koleżanki lub kolegi.Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki z zagrznicy.. Taka forma wypowiedzi ma charakter totalnie nieformalny, ponieważ najczęściej piszemy ją do znajomych czy rodziny.. tomano88; 16.12.2011Napisz pocztówkę do koleżanki/kolegi, w której poinformujesz : - gdzie i z kim jesteś, - co już zobaczyłaś/eś, - powiesz, co jeszcze zamierzasz tam zwiedzić lub zrobić.. A) Healthy peop.Pocztówka po angielsku .. Zostanę u niej na kilka dni.. a) Podaj miejsce swojego pobytu b) Wyraź opinię na temat zakwaterowania c) Podaj co robisz wieczorami c) Napisz jaka… poniżej.. Ma być najlepiej 10 zdań .. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter..

Pomożecie mi napisać pocztówkę do kolegi?

Wszystko oczywiście w czasie teraźniejszym źródło:Napisz do kolegi/koleżanki ze Szkocji pocztówkę, w której:poinformujesz go/ją, dlaczego wybrałeś/wybrałaś to miejsce na zimowy wypoczynekopiszesz warunki pogodowenapiszesz, jak aktywnie spędzasz czasPodpisz się jako XYZ.Pocztówka po angielsku (dwie lekcje) Do tej pory mieliście okazję zarobić szóstki (niektórzy nawet trzy) za .Napisz Pocztówkę po angielsku do kolegi z Londynu z wyjazdu w góry w ferie.W pocztówce napisz kogo poznałeś-łaś,kogo spotkałeś-łaś, napisz jakąś śmieszną lub niebezpieczną przygodę która ci się przydarzyła.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz pocztówkę z wakacji po angielsku !. Zobaczymy się już w czerwcu !. Jest to 6 klasa podstawówki.napisz pocztówkę *spędzasz bardzo nieudane wakacje nad morzem.w pocztówce do kolegi z Anglii napisz o: *brzydkiej pogodzie *złych warunkach zakwaterowania *uciążliwym towarzystwie *nudnym pobycie.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.- Napiszcie pocztówkę do kolegi z klasy, koleżanki z podwórka, przyjaciółki lub przyjaciela, z którym nie możecie się spotkać..

Póki co mamy tylko jedną pocztówkę po angielsku.

Jeśli chcesz pomóc innym użytkownikom napisz swoją własną pocztówkę w komentarzu, a my umieścimy ją na stronie.Zaprojektuj pocztówkę do kolegi, napisz co u ciebie słychać.. Zapraszam Cię do mnie do wspólnego oglądania moich zdjęć!. Przesyłamy Wam odrobinę słońca na tej małej karteczce.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Napisz list do kolegi z Australii.. (50 - 100 słów) Prosze szybko potrzebuje poprawne może być nawet 50 słów ale wazne zeby bylo DAJE 100 punktów 1 .Wobraż sobie że jesteś na wakacjach.Napisz pocztówkę (w tym przypadku na kompie.). do kolegi lub koleżanki (wolę do kolegi :D).. Co robiłaś wczoraj.. Zobacz również: Zaproszenie po niemiecku.Napisz pocztówkę do kolegi z Niemiec z pobytu na wycieczce w bardzo nudnym mieście.W pocztówce umieść następujące infomarcje: -gdzie jesteś; -jak długo tam będziesz; -co tu robisz; -jak podoba ci się w mieście.. Napisz krótka pocztówkę do swojej zagranicznej znajomej.Jesteś na wakacjach w polsce.Napisz pocztówkę do swojego kolegi z Wielkiej Brytani.Muszą być pyta.. jesteś na wakacjach w polsce.napisz pocztówkę do swojego kolegi/koleżanki w WielkiejBrytani.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Pocztówka niemiecki.Pocztówka do kolegi Nie chce mi się.

386 wizyt.. Na język angielski Przetłumacz i napisz (po angielsku) 2011-05-10 21:08:02; jade na wakacje i chce wysłać koledze pocztówkę, co mam mu w niej napisacc?. Zwiedzasz miasto znane z zabytków i atrakcji kulturalnych.Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki z zagranicy: napisz gdzie jesteś,jak wygląda zwiedzane przez ciebie miasto,co cię najbardziej zainteresowało,co mogłoby spodobać się adresatowi.Pocztówka po angielsku to krótka i bardzo popularna wypowiedź pisemna.. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po niemiecku.. Co zazwyczaj robisz.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Deszcz leje, komary tną, namiot się przedziurawił, ale nie martwcie się o nas, bo te wakacje i tak są niezapomniane, szalone, wytęsknione.Nie chcemy powrotu do codzienności!Napisz pocztówkę z wakacji do kolegi w Anglii.. On the Acropolis hill Near Athens People ancient Greeks Date built about 440 BC DAJE dużo punktów!Pocztówka - zobacz jak napisać pocztówkę, jaki układ elementów w niej występuje, zapoznaj się z przykładem tekstu, który można zamieścić na pocztówce.Napisz pocztówkę do kolegi, wraz z grupą przyjaciół spędzasz wakacje górach: -poinformuj gdzie spędzasz wakacje-z kim jesteś na wakacjach-jak spędzasz czas-wyraź żal, że kolegi z tobą nie ma - 100-120 wyrazów Pomoże ktoś?.

Co będziesz robić jutro.Napisz list do kolegi z Australii.

Rozmarzeni, radośni, wypoczęci i wyluzowani…Tacy jesteśmy na wakacjach.. Pocztówka po niemiecku - przykład.. Zaproszenie po angielsku Przykładowe zaproszenia Ogłoszenie po angielsku Przykładowe ogłoszenia Notatka po angielsku Przykładowe notatki.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Napiszcie, co u was, jak spędzacie czas, co wydarza się ważnego, zabawnego, interesującego, co was martwi, smuci, złości, za czym tęsknicie, co nowego odkryliście.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. zadanie dodane 20 marca 2014 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] pocztówka +2 głosów.Pocztówka • Pisząc pocztówkę, używaj stylu nieformalnego: rozpocznij i zakończ w nieoficjalny sposób i używaj form skróconych, równoważników zdań.. W pocztówce mają być odpowiedzi na te pytania : where you ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt