Modlitwa dziękczynna do św antoniego

Pobierz

Napisz do nas.. Wspieraj wszystkich, którzy przychodzą tutaj przed Twój ołtarz lub na innym miejscu zwracają się do Ciebie w swoich potrzebach i troskach.. O Pani nasza, Nadziejo nasza, prosimy Cię, pojednaj z Bogiem grzeszników.. Święty Antoni, powierzam Ci dzisiaj wszystkie moje troski, pokusy i niepokoje.. URODZIN.. Ciebie, o Maryjo, nazywamy Gwiazdą morza.Modlitwa o odzyskanie zgubionych lub skradzionych rzeczy Święty Antoni!. Dziękuję za wszystkie łaski i błogosławieństwa a szczególnie za ostatnią pielgrzymkę do Strachociny oraz owoce tej pielgrzymki.. Przed każdym Ojcze nasz odmawia się krótką modlitwę na pamiątkę 13 przywilejów .. Ewa - Modlitwa Dziękczynna do Boga Ojca; HANNA 12.06.2022 - Trzydniowe nabożeństwo do św. Ekspedyta (w naglącej sprawie) Marysia - Koronka w sprawach .. Niech ten nasz skromny dar będzie miły Bogu i posłuży na pomoc dla biednych.Mar 6, 2022Antoniego bądź zawsze posłuszny wszystkim natchnieniom łaski i nie zatapiaj się nigdy zupełnie w rzeczach ziemskich, gdyż one nie są ostatecznym celem Twego życia, lecz tylko środkiem do osiągnięcia właściwego celu.. Wielką łaską obdarzył Cię Bóg, czyniąc Cię patronem rzeczy zgubionych i skradzionych.. Ojciec święty Leon XIII dekretem św. Kongregacji Odpustów, dnia 13 lipca 1896 roku nadał 100 dni odpustu, którego raz na dzień mogą dostąpić wszyscy ci, którzy z sercem skruszonym odmówią tę modlitwę dziękczynną na cześć świętego Antoniego.Koronka do św. Antoniego składa się z 13 Ojcze nasz, 13 Zdrowaś Mario i 13 Chwała Ojcu..

Wyjednaj mi u Jego dobroci łaskę, której z całego serca pragnę… (tu należy wymienić łaskę o którą się prosi).Modlitwa dziękczynna.

Stroskany przychodzę do Ciebie ufając, że pomożesz mi w odnalezieniu rzeczy zaginionej, której bezskutecznie szukam.Antoni, i proszę Cię, wejrzyj na moją wierną i szczerą miłość i silną ufność, jaką serce moje względem Ciebie jest przepełnione.. oraz o bł.. Dzień 3 Święty Antoni zrozumiał, że Bóg nie żąda od niego śmierci męczeńskiej wśród pogan.Święty Antoni, Ciebie Kościół obdarzył zaszczytnym przydomkiem "męczennik z pragnienia".. Matko miłosierdzia, daj siłę do powstania tym, co upadli.. Postanawiam Cię czcić, naśladując przykład Twego świętego życia.. Zapisz sobie moje imię głęboko w Twym sercu i pozwól mi należeć do liczby tych, których Ty szczególnie miłujesz i ochraniasz, iżbym mógł we wszystkich moich potrzebach znajdować w Tobie ucieczkę.. Nie odrzucaj i naszych ufnych próśb, ale wspomagaj nas w naszych troskach i kłopotach.Prosimy Cię święty Antoni, abyś nas w życiu wspomagał i kierował ku dobremu Bogu.. Apostołów Piotra i Pawła .. 18:00 - Msza święta NOWENNOWA - Dziękczynna za dar życia z pr.. Boże dla Rodziny + Alfonsa Żak (17r.). Rozwój.. Postanawiam mocno za twą przyczyną i twym przemożnym wstawiennictwem zawsze iść drogą wiary, nadziei, miłości Boga i bliźniego..

św. Antoni » Modlitwa dziękczynna Modlitwa dziękczynna Chwalebny Cudotwórco, Oj­cze ubogich, który poświęciłeś się ludziom biednym i nieszczęśliwym, a także i nasze prośby raczyłeś zanieść przed oblicze Boga, przyjmij jako wyraz na­szej wdzięczności tę pokorną modlitwę i ofiarę dla ubogich.3.

+ Annę, Wojciecha Maćkowiak.. Przybądź .May 12, 2022Modlitwa świętego Antoniego do Matki Najświętszej.. K.: Za jego przyczyną chorzy zdrowo wstają, Z rąk i nóg pojmanych okowy spadają.MODLITWA DZIECKA DO ŚW. ANTONIEGO Święty Antoni z Padwy, serdeczny przyjacielu Dzieciątka Jezus, weź w opiekę mnie, który obieram cię dzisiaj za swego patrona, orędownika, opiekuna i przewodnika.. - od Żony z Rodz.. św. Andrzeja Boboli, świadectw oraz intencji.. .Środa 29 czerwca - Św.. Chrześcijańscy przywódcy; .. Uproś mi u Boga tę łaskę, abym zawsze pragnął spełnienia się Jego świętej woli i zbawienia duszy, a zrządzenia Opatrzności przyjmował chętnie, miłością i spokojem.. Dzień 3 - 6 czerwcaANTONIEGO MODLITWA DZIĘKCZYNNA Chwalebny Cudotwórco, Ojcze ubogich, który poświęciłeś się ludziom biednym i nieszczęśliwym, a także i nasze prośby raczyłeś zanieść przed oblicze Boga, przyjmij jako wyraz wdzięczności tę pokorną modlitwę i ofiarę dla ubogich.. Antoniego.mp3 na koncie użytkownika Pulaneczka • folder Brewiarz dla kierowców całość (Eucharystia) • Data dodania: 25 lip 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jun 18, 2022TodayMODLITWA DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANĄ ŁASKĘ.. W.: Serce się ucisza w modlitwie, ufności, Wszak święty Antoni od nieszczęścia chroni.. Biblia; Doktryna; Nauki; Postacie biblijne.. Modlitwa o czystość do św. Antoniego.. Uproś nam u Boga tę łaskę, abyśmy zawsze pragnęli spełnienia się Jego świętej woli i zbawienia duszy, a zrządzenia Opatrzności przyjmowali chętnie, z miłością i spokojem.. Bądź nadzieją zrozpaczonym, nie odpychaj nikogo, ale przyjmij wszystkich, którzy do Ciebie się zwracają.. Ty pomagasz wszystkim, którzy wzywają twego pośrednictwa i proszą o opiekę.. 15:00 - Modlitwa w Godzinie MiłosierdziaPlik 88 Litania do sw.. Boże dla Amelii z ok. 18r.. Nie przestawaj go czytać!. Modlitwa do św. Antoniego w intencji potrzebujących.Today1 day agoPrzedziwny i chwalebny św. Antoni, wsławiony przez Swe cuda i przez łaskawość Jezusa, Chrystusa, którą Ci okazał, gdy przyjąwszy postać Dzieciny, na Twych rękach spocząć raczył.. Niech wszyscy odczuwają Twoją opiekę i doznają Twej pomocy, wielbiąc Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego.. MODLITWA O św. Antoni, choć urodzony szlachetnie i w dostatkach, za nic sobie poczytałeś bogactwa ziemskie.W tym poście pokażemy Ci w prosty sposób wszystko o potężnej MODLITWIE DO SAN ANTONIO de Padua, cudach i nie tylko.. o bł..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt